• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

KF Mazda CX-5 2.5L 143kW AT AWD Revolution TOP !!! v záruce !!!

KlikPet

rodinný člen KLANu
360
Prodám svou CX-5ku 2.5L 143kW AT AWD ve výbavě Revolution TOP v barvě White Pearl. Auto jsem koupil jako nové v srpnu roku 2019 (jsem první majitel) a do konce srpna tohoto roku je stále ještě v záruce (jde o nadstandardní Mazda prodlouženou záruku). Nejdůležitější prvky výbavy:

- Super benzínový atmosférický motor 2.5L - kvůli tomu se tyhle auta kupují... ;)
- Automatická převodovka + pohon 4x4
- Originál 19" litá kola
- Adaptabilní tempomat
- Matrixové (adaptabilní) LED světlomety
- Střešní hagusy
- Odnímatelné tažné zařízení - auto nikdy netahalo přívěs, na kouli jsem vozil nosič na kola
- Head-Up displej
- 360 kamera
- Vyhřívané a ventilované kožené sedačky
- Dvou zónová automatická klimatizace
- LED vnitřní osvětlení (které montoval sám @Natural)
- Vestavěná Mazda navigace
- Podpora Android Auto a Apple Car Play

Auto má aktuálně najeto 85.000 km a je v super stavu. Auto bylo pravidelně servisované, a to včetně výměny oleje v AT v 60.000 km - vše mohu doložit servisními protokoly/fakturami, případně v Mazda mobilní aplikaci (v elektronické servisní knížce). Mimochodem, první výměna oleje proběhla už kolem prvních 3.000 km u samotného Mazda guru @Max6 :). Auto je skutečně ve skvělém stavu, dával jsem mu péči řádného MazdaKlan člena ;) Navíc se ve volném čase věnuji detailingu, takže auto krom pravidelné servisní péče dostávalo i nadstandardní péči "kosmetickou", a to jak zvenku (pravidelné mytí, dekontaminace, voskování), tak zevnitř (péče o celý interiér, speciálně třeba o lesklé plasty a především pak pravidelné čištění a sealantování kůže). Auto navíc většinu "volného času" trávilo v garáži (garáž mám doma i v práci) :). Snad nemusím ani dodávat, že auto nebylo nikdy v kartáčové myčce! Snad to je trochu vidět i se samotných fotografií, např. kola jsou bez jediného šrámu. Věřte mi, že auto bylo a stále je můj miláček :heart_eyes:, až i žena občas žárlila :innocent: Zvlášť, když viděla všechny ty ručníky, hadříky a štětečky, se kterými jsem se kolem auta pravidelně motal. Byl bych moc rád, pokud by i nadále někomu dělalo podobnou radost...

K autu mám letní (originál OEM Toyo) a zimní (Goodyear UltraGrip) sadu pneumatik. K auto mohu dále přidat Thule příčníky, sněžné řetězy Pewag a originál Mazda textilní koberečky (v autě jsou originál Mazda gumové koberečky). K autu mám krom kompletní dokumentace i původní "welcome pack" v podobě originál Mazda peněženky, klíčenky a hrníčku - vše nepoužívané, zabalené v originál krabici :). Pár vybraných fotek viz galerie níže, kompletní foto zde: https://eu.zonerama.com/MazdaCX-525L143kWATAWDRevolutionTOP/Album/11227333

Cena k jednání je 659.000,-

Pokud byste měl někdo zájem nebo třeba jen nějaký všetečný dotaz, tak zprávy prosím posílat buď v rámci MazdaKlan zpráv nebo přímo na email petr.klikar@gmail.com

01.jpg 03.jpg 09.jpg 14.jpg 19.jpg 28.jpg 29.jpg 36.jpg 37.jpg 43.jpg
 
Tak to vypadá, že mám/budu mít prodáno - mám vážného zájemce a pokud to dobře dopadne, tak CX-5ka nakonec ani neopustí komunitu MazdaKlanu ;)
 
Krása! Je mi po tom hovno samo, ale můžeme znát důvod prodeje, ze zvědavosti? (snad jsem nepřehlédl) :) Děkuji.
 
Tak to vypadá, že mám/budu mít prodáno - mám vážného zájemce a pokud to dobře dopadne, tak CX-5ka nakonec ani neopustí komunitu MazdaKlanu ;)
Auto jsem koupil nové, dojel mi leasing, auto je v kondici a navíc stále ještě v záruce, je šance to za rozumné peníze prodat a naskočit obdobně do jiného nového auta.
 
Back
Top