• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Deaktivace vypínání válců u motoru PEU/PYU

Je to na první stránce příspěvek 11
Teď mne odpověděla firma z Prahy kvchiptuning.cz , že můj motor 2.0, 89 kW již třem mazdám vypínání válců deaktivovali. Slyšel někdo z Vás o této firmě ?
Teď se dívám že u GH má uvedenej motor na úpravu 2.3 191kW :D

Když kouknu na reference, tak dělá hlavně TDi a BMW

Tyto 2 informace by mě už ze startu odradily
 
Poslední úprava:
To jsou univerzální stránky, teda univerzální kydy na stránkách co používají "univerzální tuneři"
Namátkou jsem napsal do googlu dotaz na nějakou firmu na "tuning" tak můžete porovnat info třeba z těhle stránek:


Spíš by mě opravdu odradilo to že se zabývá hlavně úplně jinou značkou než Mazda. To je asi jako jít si vyvrtat zub na proktologii.
 
Poslední úprava:
To jsou univerzální stránky, teda univerzální kydy na stránkách co používají "univerzální tuneři"
Namátkou jsem napsal do googlu dotaz na nějakou firmu na "tuning" tak můžete porovnat info třeba z těhle stránek:


Spíš by mě opravdu odradilo to že se zabývá hlavně úplně jinou značkou než Mazda. To je asi jako jít si vyvrtat zub na proktologii.
Ital v tom má trochu bordel, no. :D 2.3/2.0 DISI ani nikdy Denso jednotky nepoužívaly...

úpravce nechal zaplatit za deaktivaci válců 12 tisíc (vysokou cenu této úpravy odůvodnil tím, že je jediný kdo to umí)
To je dost, pokud to nefunguje, tak by měl nechat ten výkon a volnoběh a vrátit část peněz.
 
To je dost, pokud to nefunguje, tak by měl nechat ten výkon a volnoběh a vrátit část peněz.
Těch 12 bylo prý jen za ty válce. Volnobeh a výkon +3 litry a ještě další náklady pak takže jako dost drahá sranda.
 
Tak pan úpravce dělá mrtvého brouka. Na SMS nereaguje a již týden mne nezvedá telefon. Zatím mu volám pouze ze svého čísla, tak ví moc dobře kdo mu volá. Jeho firemní telefon je 775 575 050. V podstatě je to podvodník co vzal peníze za něco co neprovedl a asi musel i vědět, že to nedokáže, jen natahuje čas. Tak kdyby ho někdo zkusil prozvonit jestli to zvedne, tak budu rád.
 
Ak mas adresu pošli mu doporučený list (budeš mať potvrdenie že prevzal) spredžalobnou výzvou. V okoli máte určite nejaké právne poradenstvo tak si tam zbehni a poraď sa. Neviem ako v CZ ale na SK je pri sume nad 266€sa mení klasifikácia z priestupku na trestný čin.
Spísať tu výzvu, a podniknúť ďalšie kroky, pripadne trestne oznamenie pre podvod.

Ideálne naozaj v okoli nejakú právnu kanceláriu kde ti poradia (mnohé to robia zadarmo)
 
Tak teď mne přišla od úpravce SMS, že se omlouvá, ale že peníze určitě příští týden vrátí. Tak mu ještě počkám. To, že mne prováděl úpravu u něho v servisu a převzal peníze nemůže popřít = naštěstí když jsem někde v servisu nebo předávám peníze, tak si občas pořídím foto a záznam. Teď se to vyplatilo.

20240222_115627.jpg
 
Tak teď mne přišla od úpravce SMS, že se omlouvá, ale že peníze určitě příští týden vrátí. Tak mu ještě počkám. To, že mne prováděl úpravu u něho v servisu a převzal peníze nemůže popřít = naštěstí když jsem někde v servisu nebo předávám peníze, tak si občas pořídím foto a záznam. Teď se to vyplatilo.

Zobrazit přílohu 51145
Tak ať tenhle horor nakonec skončí dobře, jak pro Tebe tak i auto, aneb poučení pro ostatní, jedinej spolehlivej úpravce je @shr3k ;)
 
Back
Top