• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Deflektory, ofuky, doplňky, tuning na CX-3

Zdravím díval jsem se na doplnky z aliexpres z číny. Chlapi jaké máte zkušenosti s lištami a vůbec chromovanými doplnkami z číny? Jak je to drží to na autě dobře? A jak je to vlastně z uchycením je to nějak ukotveno nebo je to jen na pásce? Aby to po prvním průjezdu netůstalo v myčce.Díky.
 
Každý má asi svůj oblíbený obchod, ale já si vždy najdu přesně podle značky a modelu auta vše na autohotarek .cz, kde seženete i ty ofuky na mazdu 3 Jejich velká výhoda je, že mají vše skladem.
 
heko mám už na třetím autě v řadě a rozhodně o žádnou tragédii nejde... na GH jsem je měl skoro 7 let a bez problému včetně stálé barevnosti a bez popraskání, podotýkám, že parkuji venku.
srovnání s climair to podle mě nesnese. už jen samotná montáž je první ukazatel. o vydatnosti a pevnosti materiálu nemluvě. mám climair už na třetím autě a na jednom jsem měl dříve heko po předchozím majiteli.
 
Back
Top