• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Deflektory, ofuky, doplňky, tuning na CX-3

Pružiny a našiel som priameho dovozcu ..inde som to našiel cca o 100€ drahšie
 
Teraz som objednal priamo v mazda origo alarm a mám ho za 130€ montáž mi urobia u nás za 20€:D:D:D
 
Tu u nás na východe Slovenska je nízka kúpna sila a k tomu sú prispôsobené aj ceny ..nehovorím o Košiciach ..ale viac na juhovýchod :D príklad nastavenie lícovania dverí (na prémiovú značku) v Prahe 108€ u nás 3€ :D:D:D
 
To je všetko o kupnej sile,u nás ľudia robia bežne za 300€ mesačne :( a to určuje aj cenu za služby a ver tomu že všetko je tu v top kvalite..prestriekanie Audi Q7 v top kvalite 1.900€ komplet ! Myslím že to stačí na celkový pohľad na ceny tu
 
aj to som počúval pol hodinu o tom že je to veľke auto a preto je to tak drahé
 
Riešili sa tu zásterky ...objavil som jednu stránku objednal som ich sú ako cela sada na fotke som zvedaví či sedia
E3E8BD3E-0197-4834-BEBF-D793FBB4A17D.png
 
Poslední úprava moderátorem:
Riešili sa tu zásterky ...objavil som jednu stránku objednal som ich sú ako cela sada na fotke som zvedaví či sedia Zobrazit přílohu 11622

za zástěrkama se akorát drží bordel ( zkus je po roce sundat a budeš se divit co uvidíš ) , skoro 2 roky je nemám a vůbec mi nechybí. Ani auto není nijak výrazně zaprasené od předních kol.
 
za zástěrkama se akorát drží bordel ( zkus je po roce sundat a budeš se divit co uvidíš ) , skoro 2 roky je nemám a vůbec mi nechybí. Ani auto není nijak výrazně zaprasené od předních kol.
Koukal jsi pod kryty podběhu dole u dvěří? kolik tam máš bordelu ? to by jsi koukal co je tam listí které tam drží vlhko, to je zlo a to mám najeto jen 2000KM
 
Určitě stojí za to sem tam vycvaknout cvočky a odkrytovat podběh u dvěří a vyndat to odtamtud občas. ;)
 
Měl jsem rozebraný jeden podběh (taháme elektriku k zesiku) a říkám vám, po 2TKM slušná hromádka listí a kde je listí tam se drží vlhko a kde je vlhko, je pak problém. Já si sem tam dám určitě práci a odendám kryty podběhu a vyčistím to, tolik práce to zase nedá.
 
Měl jsem rozebraný jeden podběh (taháme elektriku k zesiku) a říkám vám, po 2TKM slušná hromádka listí a kde je listí tam se drží vlhko a kde je vlhko, je pak problém. Já si sem tam dám určitě práci a odendám kryty podběhu a vyčistím to, tolik práce to zase nedá.
No ja zajtra to dám rozobrat ...
 
Nikomu nedoporučuji rozebírat kvůli hudbě auto, to je fakt masakr. Museli jsme přes blatník odepnout kryt podběhu a plasty podél prahu a sundat kolo, vnitřkem to prostě nešlo, nemožný přístup do motorového prostoru. Naštěstí byla i jiná cesta:D a zítra zapojit zbytek. Fakt masakr lidi, asi 3 hodiny kvůli káblu na napájení . :D
 
Vždycky je cesta pro kabel od motorového prostoru;)
Je divný že jste nenašli cestu podel kabelů do palubky.
 
Vždycky je cesta pro kabel od motorového prostoru;)
Je divný že jste nenašli cestu podel kabelů do palubky.
Jak říkám, je naprosto nemožný se tam dostat to je na vyndání baterie a vymontování ŘJ našli jsme rychlejší cestu.
 
Back
Top