• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Dílenské příručky, schemata

Japhy

nový člen
4
Ahoj pánové,
přivezl jsem si před 14 dny z Německa Mazdu 5 CW 2.5 (jako nové ho Němec nechal přivézt z Kanady, ještě krapet bojuju s přihlášením) a sháním jako u každého předchozího auta schémata a příručky. Vše co jsem našel je k předchozí generaci. Neměl byste někdo tip kde sehnat manuály k té novější? Předem díky. Asi budu otravovat s drobnostma typu nejlepší čínská diagnostika, bastlířské návody jak dodělat to a to, snad se budu moct časem revanšovat jako na focusáckém fóru.
 
vítej u nás! Zatím tu nemáme aktivní členy s CW, takže budeme moc rádi, když nás obohatíš o své poznatky. Čínská diagnostika není nijak zvlášť odlišná od Focusu, máš-li na mysli OBDII. . Nakonec původně od Fordu tu docela jistě nebudeš sám .... ,-)
 
Na tom ftp (které jsem objevil už dřív) bohužel k CW generaci pětky nic není. Ono to zas tak odlišné od CR nebude, ale přece jen, mohly se změnit barvičky i piny. Někde to snad nakonec splašim. Bohužel taková masovka jako Focus to není, tudíž poněkud obtížnější shánění. OBD krabku co mi fungovala s Focusem jsem s Mazdou ještě nerozchodil, možná pořídím nějaký klon VCM II, uvidíme až co budu potřebovat.
 
Co zkusit zaregistrovat auto v aplikaci My Mazda. Mě se tam nějaké manuály ukazují. Ale nevím, jestli to funguje i pro starší modely.
 
Jsem novým majitelem CW, našel jsem dílenské příručky nevím zda je zde můžu přiložit strojově jsem je přeložil přikládám i anglický originál
 
Back
Top