• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Dojezdové kolo vs. opravný kit vs. asistence

Jsou tací lidi…..
Jiní zas skočí z mostu nebo si vystřelí mozek z hlavy. 😂
 
Mne roztrhlo pneumatiku na dialnici, do ciela som mal este 160 km. Núdzové koleso som použil núdzovo na výjazd z dialnice, maximálka na nej je 80km/hod.
Zavolal som si mobilný pneuservis, kúpil od neho rovnaký rozmer ojazdenej pneumatik, ale značka pneu a dezén iba Boh vie, aký bol.
Došiel som tak do cieľa 160 km a potom ešte naspäť domov 700 km.
Doma som objednal novú pneumatiku rovnakú, ako ostané 3 ks.
Celá táto akcia v dôsledku mojej hlúposti, ma stála 230 €.
Defekty pneu som mal za posledných 10 rokov 2x v obidvoch prípadoch roztrhlo pneumatiku na vyhodenie, dojazdovky ma zachránili, ale naozaj bol na nich iba núdzový dojazd.
 
Mne roztrhlo pneumatiku na dialnici, do ciela som mal este 160 km. Núdzové koleso som použil núdzovo na výjazd z dialnice, maximálka na nej je 80km/hod.
Zavolal som si mobilný pneuservis, kúpil od neho rovnaký rozmer ojazdenej pneumatik, ale značka pneu a dezén iba Boh vie, aký bol.
Došiel som tak do cieľa 160 km a potom ešte naspäť domov 700 km.
Doma som objednal novú pneumatiku rovnakú, ako ostané 3 ks.
Celá táto akcia v dôsledku mojej hlúposti, ma stála 230 €.
Defekty pneu som mal za posledných 10 rokov 2x v obidvoch prípadoch roztrhlo pneumatiku na vyhodenie, dojazdovky ma zachránili, ale naozaj bol na nich iba núdzový dojazd.
Né že bych byl rejpal…. Ale jsem 😂…. Víš že pokud jsi ty pneu neměl nové tak bys měl koupit 2 abys měl na nápravě stejný a stejně ojetý.
 
Ahoj, čím se dá nahradit originální prošlý sealant na kompresor? Podle obrázku by na to měla nespíš pasovat Náplň airMAN 300ml pro ResQ Pilot, nicméně na 18" kola je potřeba 350ml a to v nabídce nemají. Pak je až 450 ml za 500+ Kč. Originál je 350 ml. Nebo stačí koupit sealant ve spreji a pak dofoukat kompresorem z původní sady? Díky

IMG_20240325_114709.jpg
 
Díky za tip, nakonec jsem vzal za pětistovku 450ml Osram Tyre seal z Allegra. Přímo tam píšou, že je to vhodné jako náhrada za expirovaný sealant z originální sady. Tak doufám, že to někde dlouho neleželo, kdyžtak by to mělo jít zdarma vrátit. Ten Slime mi přijde o něco složitější skrz nutnost vyšroubovat vložku ventilku, pokud bych uvíznul na rušný silnici, tak budu rád, když co nejrychleji vypadnu.
 
Tyhle plechovky jsou překvapivě efektivní řešení. Kdyby to nemělo expiraci, tak si to koupím do všech aut.
 
Back
Top