• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dojezdy oken

Medikovec

nový člen
6
Zdravíčko pánové Prosím, než se pustím do toho překopírovaného anglického návodu...... nemohl by mi někdo v rychlosti říci, zda Mazda 5 CW z 2011 má dojezdy oken či když to přidržím při dálkovém odemknutí tlačítko, tak mi u GG sjedou okna dolu! U M 5 to taky jde či ne? Jinak ten postup znám klíček- do půlky- nahoru držet - cvakne - další.... Tady to prostě nemůžu zprovoznit Děkuji za rady
 
Mě u CR při podržení dálkáče funguje okno u řidiče. Ostatní to buď nejsou nastavený, nebo tuto funkci nemaj. To že by to u novější verze nebylo se mě nějak nezdá
 
Ahoj Mazďáci 🙂 , tak jsem vyměnil M5 CR za novější CW, a těch komfortních funkcí u novější verze CW fakt ubylo. Krom výše zmíněných dojezdů oken + ovládání oken klíčkem, nejsou na dveřích podsvětleny žádné další ovladače oken, což by asi bylo to nejmenší, oproti těm automatickým dojezdům. Další věc co ubyla je osvětlení přihrádky před spolujezdcem (fakt nepochopím proč) a ještě jsem si taky všiml, že nechám li svítit nějakou lampičku na stropě a auto zamču, tak zůstane svítit a nezhasne (což CR také uměla). Poslední (kravina) co jsem si všim, na dveřích od kufru ubyla levá ručka na zavírání, vím že je to blbost a možná v tomto případě chápu aji nějakou úsporu materiálu, ale já to oboustarnný madlo měl rád a používal jsem ho. :grinning: Auto mám zatím cca týden, tak se v něm teprve rozkoukávám, nicméně neřešil někdo prosím je-li to možné, doprogramování těch dojezdů a automatické zhasínání osvětlení interiéru po zamčení auta?

Díky, Kamil.
 
Back
Top