• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Dotaz ohledně inicializace nového IC s lepším palubním počítačem, včetně naprogramování imobilizéru a tempomatu.

CzechTropi

nový člen
2
Zdravím všechny,
měl bych dotaz. Postupně vylepšuji svou mazdu, už si prošla zvýšením výkonu z 55 na 63KW. Vlastním ji už nějaké 4 roky a zatoužil jsem po multifunkci a tempomatu. Povedlo se mi koupit volant s multifunkcí a tempomatem, který je tedy stále na ceště z anglie. Napadlo mě, že bych rovnou koupil budíky s lepším palubním počítačem. Budíky mám doma, nový brzdový spínač pro přidání tempomatu nainstalovaný v autě a venkovní teploměr na cestě z číny. No problém je, že netuším jak inicializovat budíky k autu. Je možné že jen mám špatnou diagnostiku (mám úplně obyčejnou bluetooth verzi elm327 v1.5 Autodiagnostika ).

Neporadil by mi někdo jak mohu inicializovat ty budíky ve forscanu (licenci koupenou mám), přidat možnost tempomatu a následně přeprogramovat klíče, aby mi auto nastartovalo? Nemám problém hodit nějakou kačku za váš čas, pokud by mi to někdo naprogramoval.

Děkuji mnohokrát
 
Back
Top