• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Drnčivý plechový zvuk do interiéru

mabu

rodinný člen KLANu
758
M3 v podpisu byla ve čtvrtek na výměně zadních destiček a kotoučů v Car Star a od té doby (nemusí to souviset) při jízdě po nerovnosti zaslechnu vždy kratší či delší zadrnčení do kabiny. Za těch pár desítek kilometrů to detekuji jako vycházející zezadu spíše za spolujezdcem. Kufr i pod ním jsem uklidil, sklo okénka jsem testoval, dveře prohmatal / proklepal, kola dotáhl... nicméně to plechové drnčení trvá. Na rovné silnici nic, ale nerovnost u krajnice ho lehce a na moment probudí. Pomalejší jízda (40-50km/h) pak zadrnčí s větší intenzitou, někdy po kratší, někdy delší dobu ? Nebudete mít někdo, prosím, nějakou další nápovědu atp.?
 
Něco podobného jsem dlouho nemohl odhalit u předchozí kii. Příčina byl uvolněný pritlacny plisek destičky na brzde. Na pohled působil vpořádku..

Mazda 3 BN
 
Back
Top