• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Hlasové ovládání

BobSimon

nový člen
16
Ahoj, rád bych využil hlasové ovládání, ale po stisknutí tlačítka mi display napíše, že hlas není podporován, aniž bych cokoliv řekl, vůbec to nefunguje. Nevíte jak to rozjet?

Díky
 
A máš trojku BP? Na obrázku máš CX-3. Tam je starší systém a hlasové zadávání musí být přepnuté do angličtiny.
 
Ahoj, mám CX-3, nevím právě ani kde bych mohl přepnout do angličtiny
Už si to nepamutuji přesně, ale někde v menu při změně jazyka to nejdříve chtělo nastavení jazyka pro menu a pak nastavení ovládání nebo navigace. Vím, že jedno se dávalo česky a druhé v angličtině.
 
Ahoj, rád bych využil hlasové ovládání, ale po stisknutí tlačítka mi display napíše, že hlas není podporován, aniž bych cokoliv řekl, vůbec to nefunguje. Nevíte jak to rozjet?

Díky
Zkus odpojit baterii na 5 minut. Někdy se tohle stane po updatu softwaru.
 
Kluci, díky, už jsem našel změnu jazyka, v angličtině to funguje, ale musím mít vše v angličtině.... Škoda no
 
On má akorát CX-3, založil to v blbém vláknu. Tam je ten starý systém.
Je to tak, bohužel. Dá se nějak aktualizovat na něco aktuálního? Když jsem přepnul zpět na češtinu, tak se mě systém zeptal jestli chci ponechat hlasové ovládání v angličtině, tak aspoň tak, ale i tak to moc využití nemá. Ocenil bych např android auto, nebo Apple car, ale četl jsem že k tomu nejspíše budu potřebovat i nový hardware...
 
Back
Top