• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jezděte opatrně...

Děkuji všem za podporu. Velmi si toho vážím. Ani nevíte jak moc...

Kamilku převezli z jipky na rehabilitační oddělení, což by snad měla být "poslední" štace. Je skvělá a jede bomby...
Lepší se jí zrak a sluch. Zvládne se posadit a zůstat nějakou dobu bez opory sedět. Se speciálním chodítkem, které má kolečka, brzdu a tak, zvládne přejít od postele ke dveřím pokoje.
Jinak spolu normálně mluvíme, dostala mobil a včera mi poprve poslala sms a od té doby si píšeme:happy:
Od pondělí jí začínají rehabilitace...

Miluju ji... je nejlepší na světě...


@3nv1r0 mě tvůj nick byl nějakej povědomej. Dobrá haluz

A neboj. Nepropíjím si hlavu. Sem tam popiju, ale mám rozum, stopku a hlavně po 4 pivech je po mě.
 
No ty blaho..ted jsem si to precetl cele od zacatku...nejsem zadna babovka ,ale normalne mi tecou slzy....obrovsky respekt a samozrejme preju hodne sil pri rehabilitaci a aby se vam tyhle chvile podarilo co nejrychleji zapomenout... uf ...uf..
 
Nějaké novinky...

Opět neplatí co platit mělo, platí co platit nemělo, sranda musí bejt...
No co, člověk si zvykne, nic jiného mi nezbývá.
Jsou věci, které člověka těší a vidí, že Naše zdravotní péče, je na skvělé úrovni. A pak jsou věci, které Vás vrátí do reality...
Jedna z nich je konkrétně informování rodiny o stavu pacienta a o věcech, které mají v nejbližší době následovat.
Prostě si musíte zvyknout, že dostanete informace o tom co se dělo a co se bude dít ve všech verzích. A prostě si vyber.
Rodičům dopoledne řeknou, že situace je taková a maková a bude to tak a tak. Mě naopak odpoledne řeknou info, které úplně odporuje tomu, co řekli dopoledne rodičům, takže na sebe pak všichni hledíme jako banda debilů a vlastně víme ho#no.
Nicméně za ty 4 měsíce, už to beru jako fakt a určitý kolorit, co k tomu asi patři...

Naposledy Nám řekli, když šla Kamča z jipky, že jí přesunou do Prostějovské nemocnice, zdravím Agel :finger:, kde začne rehabky a celé rehabilitace tam už zůstane. Fajn, sice Prostějov, ale rehab. oddělení je tam na výborné úrovni, tak cajk...
No po třech dnech pobytu, kdy ještě ani Kamila nezačla s programem, jelikož nastupovala na víkend, bylo samozřejmě vše jinak.
Kamila musí na specializované pracoviště do Hrabyně/ Chuchelné.
Fajn, tak to prostě je, hlavně že o ní bude postaráno.
Ale tvl jak Nám to řekli, to má zase styl.

" Takže Kamila musí tam, tady být nemůže. Ale tam je přetlak lidí víte, takže když Nám žádost neschválí, tak Vám ji pošleme domů a třeba se tam za 3 týdny uvolní místo. A kdo bude zatím rehabilitovat? No Vy, doma, Vás to naučíme, co čumíte. To je jedno, že je nepohyblivá, potřebuje polohovací postel, umýt, přebalit, léky, 24h péče. To je jedno že se tím zam#dá nejdůležitější doba, na náročnou rehabilitaci, aby z ní nebyl krypl. Co zas čumíte..."
Uplně nazdar, nezájem, nediv te se, děláte, jako by si platil celej život pojistku, něco dalšiho, ne, tak nashle, maruuu kafee...

Když mi to celkem dost zdrcení rodiče od Kamči volali, tak byli tak v šoku, že nemohli odjet ani z parkoviště. Myslel jsem, že tam pojedu a tu vrchní sestru kopnu do hlavy.
Navíc jako jak domů, v tomhle stavu? Jako točit se mnou můžou, ale rotovat teda ne...
Byl jsem v tu chvíli rad, že jsem u toho nebyl, byl bych docela dost nepřijemnej.
Naštěstí po dvou dnech přišlo vyjádření o přijetí do Chuchelné, takže díky satanovi za to.
Jako z Prostějova jsem byl celkově v Jíříkově vidění a to si Jura ještě něco zobnul.
Třeba večeře, to jsem chcal magi v kostách.
2 krajíce chleba, které ukrojil někdo už tak před 2 týdny. Sice čerstvé ale na povrchu už takové supr oschlé a k tomu, a to už jsem se začal smát, k tomu ten nejvetší shit shitů, všech shitů futrál, a to šumkovou pěnu, vod hamé. Jako fakt? Takový ho#no? To že za 14 dní nedostala jedinej kousek ovoce, nebo zeleniny, to už ani nepřekvapí. Asi to Babiš nepěstuje...
Personál? :D...
Většina naštěstí naprosto ok, příjemní lidé. Nicméně tam bylo pár sester, které opravdu velmi, ale velmi názorně dávaly najevo, jak je všichni pacoši serou a ti co pacoši nejsou, jsou pro ně plevel k zalití randapem. Nepřijemny stary krabice, co neví co je žiletka, deodorant, slušné chování a zřejmě koitus, protože by fakt potřebovaly přemrdat :shifty:
Oproti Olomouckým nemocnicím výrazný rozdíl.

A tohle všechno dnes završila taková pecka, že tomu snad ani nejde věřit. Zažil jsem dost, ale tohle se zařadilo hodně vysoko

Kamilu dnes převáželi do Chuchelné. Zhruba 140ti kilometrová cesta. Kamču samozřejmě vezli sanitkou a její rodiče jeli autem za nimi, aby tam s ní někdo byl a vyřídil papíry. Já bohužel nemohl, ale to bylo nakonec jenom dobře, protože tohle už by překročilo vše, sepnula by kontrolka a rozjel bych takovou šou, kterou nikdo nikde vidět nechce...

To si takhle jedete za sanitkou, co veze to nejdražší co máte. Asi v polovině cesty najednou sanitka zastaví na výstražné a konec. Čekaté co bude.
No a v tom k Vám dojde řidič, že potřebuje půjčit peníze, protože se mu rožla kontrolka oleje a on ho musí jít koupit a dolít, jinak se nejede...
To jako fakt.
Opravdu to není vtip...

Jsem fakt rád, že jsem tam nebyl. :shifty:

Takže tak mi tu žijem no.


Teď je to takový na levačku. Kamča je teď celkem ve špatné, nebo spíš smutné náladě. Teď je od Nás navíc daleko, takže se neuvidíme tak často. Nikoho tam nezná. Trápí ji ta ruka, která zatím moc nevypadá.
Mě už to taky leze na mozek.
Chci tam jezdit co to půjde, ale bude to teď trochu hard. Výhledově je to tak na 6 týdnů, ale to je ještě vše moc open...
 
Jednou dole, jednou nahoře.
Kudly do žeber musíš čekat pořád v té naší milované vlasti.
Ale pozitivni je že ji přijmuli.
Tak jen tak dál s pevnými nervy.
 
Vydrzet , vydrzet...lidske telo, a hlavne mozek, je neuveritelna vec a zvlast takle v mladi se umi uzasne regenerovat... drzim palce na dlouhe ceste rehabilitovani..
 
Nějaké novinky...

Opět neplatí co platit mělo, platí co platit nemělo, sranda musí bejt...
No co, člověk si zvykne, nic jiného mi nezbývá.
Jsou věci, které člověka těší a vidí, že Naše zdravotní péče, je na skvělé úrovni. A pak jsou věci, které Vás vrátí do reality...
Jedna z nich je konkrétně informování rodiny o stavu pacienta a o věcech, které mají v nejbližší době následovat.
Prostě si musíte zvyknout, že dostanete informace o tom co se dělo a co se bude dít ve všech verzích. A prostě si vyber.
Rodičům dopoledne řeknou, že situace je taková a maková a bude to tak a tak. Mě naopak odpoledne řeknou info, které úplně odporuje tomu, co řekli dopoledne rodičům, takže na sebe pak všichni hledíme jako banda debilů a vlastně víme ho#no.
Nicméně za ty 4 měsíce, už to beru jako fakt a určitý kolorit, co k tomu asi patři...

Naposledy Nám řekli, když šla Kamča z jipky, že jí přesunou do Prostějovské nemocnice, zdravím Agel :finger:, kde začne rehabky a celé rehabilitace tam už zůstane. Fajn, sice Prostějov, ale rehab. oddělení je tam na výborné úrovni, tak cajk...
No po třech dnech pobytu, kdy ještě ani Kamila nezačla s programem, jelikož nastupovala na víkend, bylo samozřejmě vše jinak.
Kamila musí na specializované pracoviště do Hrabyně/ Chuchelné.
Fajn, tak to prostě je, hlavně že o ní bude postaráno.
Ale tvl jak Nám to řekli, to má zase styl.

" Takže Kamila musí tam, tady být nemůže. Ale tam je přetlak lidí víte, takže když Nám žádost neschválí, tak Vám ji pošleme domů a třeba se tam za 3 týdny uvolní místo. A kdo bude zatím rehabilitovat? No Vy, doma, Vás to naučíme, co čumíte. To je jedno, že je nepohyblivá, potřebuje polohovací postel, umýt, přebalit, léky, 24h péče. To je jedno že se tím zam#dá nejdůležitější doba, na náročnou rehabilitaci, aby z ní nebyl krypl. Co zas čumíte..."
Uplně nazdar, nezájem, nediv te se, děláte, jako by si platil celej život pojistku, něco dalšiho, ne, tak nashle, maruuu kafee...

Když mi to celkem dost zdrcení rodiče od Kamči volali, tak byli tak v šoku, že nemohli odjet ani z parkoviště. Myslel jsem, že tam pojedu a tu vrchní sestru kopnu do hlavy.
Navíc jako jak domů, v tomhle stavu? Jako točit se mnou můžou, ale rotovat teda ne...
Byl jsem v tu chvíli rad, že jsem u toho nebyl, byl bych docela dost nepřijemnej.
Naštěstí po dvou dnech přišlo vyjádření o přijetí do Chuchelné, takže díky satanovi za to.
Jako z Prostějova jsem byl celkově v Jíříkově vidění a to si Jura ještě něco zobnul.
Třeba večeře, to jsem chcal magi v kostách.
2 krajíce chleba, které ukrojil někdo už tak před 2 týdny. Sice čerstvé ale na povrchu už takové supr oschlé a k tomu, a to už jsem se začal smát, k tomu ten nejvetší shit shitů, všech shitů futrál, a to šumkovou pěnu, vod hamé. Jako fakt? Takový ho#no? To že za 14 dní nedostala jedinej kousek ovoce, nebo zeleniny, to už ani nepřekvapí. Asi to Babiš nepěstuje...
Personál? :D...
Většina naštěstí naprosto ok, příjemní lidé. Nicméně tam bylo pár sester, které opravdu velmi, ale velmi názorně dávaly najevo, jak je všichni pacoši serou a ti co pacoši nejsou, jsou pro ně plevel k zalití randapem. Nepřijemny stary krabice, co neví co je žiletka, deodorant, slušné chování a zřejmě koitus, protože by fakt potřebovaly přemrdat :shifty:
Oproti Olomouckým nemocnicím výrazný rozdíl.

A tohle všechno dnes završila taková pecka, že tomu snad ani nejde věřit. Zažil jsem dost, ale tohle se zařadilo hodně vysoko

Kamilu dnes převáželi do Chuchelné. Zhruba 140ti kilometrová cesta. Kamču samozřejmě vezli sanitkou a její rodiče jeli autem za nimi, aby tam s ní někdo byl a vyřídil papíry. Já bohužel nemohl, ale to bylo nakonec jenom dobře, protože tohle už by překročilo vše, sepnula by kontrolka a rozjel bych takovou šou, kterou nikdo nikde vidět nechce...

To si takhle jedete za sanitkou, co veze to nejdražší co máte. Asi v polovině cesty najednou sanitka zastaví na výstražné a konec. Čekaté co bude.
No a v tom k Vám dojde řidič, že potřebuje půjčit peníze, protože se mu rožla kontrolka oleje a on ho musí jít koupit a dolít, jinak se nejede...
To jako fakt.
Opravdu to není vtip...

Jsem fakt rád, že jsem tam nebyl. :shifty:

Takže tak mi tu žijem no.


Teď je to takový na levačku. Kamča je teď celkem ve špatné, nebo spíš smutné náladě. Teď je od Nás navíc daleko, takže se neuvidíme tak často. Nikoho tam nezná. Trápí ji ta ruka, která zatím moc nevypadá.
Mě už to taky leze na mozek.
Chci tam jezdit co to půjde, ale bude to teď trochu hard. Výhledově je to tak na 6 týdnů, ale to je ještě vše moc open...
Chuchelná (kterou mám za lesem) i Hrabyň jsou v rehabilitacích vyhlášené, takže je teď Tvá Kamča v dobrých rukách. Víceméně každý, kdo z Chuchelné odjíždí, je v mnohém lepším stavu, než v jakém tam přijel. Tak hlavu vzhůru, bude líp! ;)
 
Vydržať .... kultovní hláška Ivana Krivosudského v seriálu Miesto v dome
 
Ahoj všem...

Kamilka stále v Chuchelné. Už je to měsíc a zanedlouho 5 měsíců od nehody. Nechápu jak to letí.
Denně cvičí, má i psychologa. Každopádně ho snad ani nepotřebuje, protože je fantastická a bere vše sportovně a jak říká, " hlavně že tu jsem ". Zatím slyší tak na ucho a 5 procent, v určitých směrech pohledu vidí dvojitě a operovaná ruka je od zápěstí po konečky prstů zatím skoro nepohyblivá. Hůř artikuluje a mluví pomaleji. V tomto Nás čeká ještě spousta práce s nejistým výsledkem. Nicméně mentálně je naprosto ok, díky satane, a dnes udělala prvních pár kroků jen s drobnou oporou :kiss: Jsem na ní pyšnej :cigar:
Já to teda zvládám podstatně hůř. Jsou dny, kdy je vše ok a pak jsou dny, kdy jsem na hromadě. Minulý týden jsem měl asi nejhorší krizi a na 3 dny jsem se trochu sesypal. Je to kurva náročný na všech frontách, už to dost pociťuji i finančně a zdravotně. Nervy jsou prevít...
Ale co, hlavně se z toho neposrat, jak by řekl klasik a jede se dál. Ale už ji potřebuji u sebe. Jsem moc hovado, po tak dlouhé době bez ní, taky jsem už fakt docela nadrženej Ještě chvilku, vyjedu snad doma psa a ukážu mu, zač je toho loket, asi tak za 12 vteřin :D
No co, jsme chlapi ne :cigar::D
Jinak řidič bez postihu, bez pokuty, s řidičákem... no comment

Dnes byla s Karamelkou legrace. Svěřila mi vůz, prej " klidně se svez " :D... poznámky z jízdy, vozík ochotně hrabe :cool::D

IMG_0052.jpg
 
Poslední úprava:
Zdar chlape, dnes jsem se dostal k tomu vláknu a fakt smekám.... to co jste prožili je děs a při čtení celého vlákna mi vyhrkly slzy, a nestydím se za ně.
držím palce a přeji ať to dobře dopadne. Chuchelná je pro mě za rohem a opravdu jsou tam super lidi a hodně pomůžou.
 
Ahoj ahoj... Díky za zájem ;)

Nebyl čas a ani nálada pokračovat. Jsem celkem časově zaneprázdněn a když mám chvilku, snažím se hodit trochu relax, protože jinak je to k zbláznění...

Kamilku mám od 3. listopadu doma. Respektive 3. jsem pro ni byl v Chuchelné. Od té doby, do 1. března, byla u rodičů, protože ještě nemá přepsané trvalé bydliště, ale potřebovala hlavně 24 hodin denně dohled, kvůli možným záchvatům epilepsie atd atd atd... Pro mě toto bylo ze startu nereálné, jelikož bych musel odejít z práce atd, což prostě nejde. Naštěstí otec od Kamily byl doma po operaci kyčle, takže se to spojilo. A od této doby, to šlo všechno komplet do hajzlu... O tom dále...

Kamča jezdila na rehabky a po všech možných a nemožných vyšetřeních a to trvá defacto do teď.
Aktuální stav je ten, že tam, kam se Kamila dostala, je zázrak.
Už normálně chodí, ruka je na tom velmi dobře, nicméně v pořádku ještě rozhodně není. Mluví, myslí, má radost ze života Doma se snaží vést domacnost a jde ji to opravdu velmi dobře. Od vaření, přes úklid atd... Je hvězda...

Každopádně paměť je úplně v prdeli. Dlouhodobá relativně ok, krátkodobá naprosto zdarec. Sluch je pořád velmi špatný. Opravdu mizérie...
Naslouchátko bohužel nepomohlo. Naopak spíš působí jako špunt a slyší ještě hůř. Takže 9000,- vyhozeno oknem...
Bohužel kombinace sluchu a paměti... Tvl, to nechcete. Je to katastrofa katastrof...
Vše jí musím několikrát opakovat a je to fakt o nervy, to mi věřte. Zvlášť když si to po 5 minutách nepamatuje... Opravdu masakr a občas už to psychicky nezvládám a nervuju... Samozřejmě Kamilka za to nemůže a jsem na ni hodnej, ale...
Teď ji čeká IQ a EQ test a posudková komise, co bude dál...

No. To byly ty "dobré" zprávy. Vše ostatní je prostě komplet v hajzlu. Slušně se to napsat nedá...
Kamilka má samozřejmě následky a je to haaaard. Je to prostě trochu jinej člověk, než byla a to je pro mě občas dost marast. Navíc má uvažování posunuté trochu jinam a ja si občas připadám, jako s 12ti letou sestrou, kterou hlídám. Je to hrozný to takhle napsat, ale prostě je to bohužel realita :(
...
A druhá a nej pecka je ta, že pro její rodiče jsem nula co neexistuje. Respektive e existuje. Je to ten zmrdek, co na Kamilu sere, nic pro ni nedělá, navádí ji, navádí ji, ať lže... Je to super...
Nechápu, proč jsem teď za největšího zmrda na světě, když nedávno jsem byl ten nej, ten co je drží nad vodou a bla bla bla...

Já dělám co můžu na všech frontách, snažím se co to jde. Změnil jsem kvůli tomu i praci atd, ale stejně jsem za zmrda, co pro Kamilu nic neudělal, co na ni sere, co ji vybral účet a podobné krásné věci, se kterými se krásně žije. Navíc když tohle šíří všude možně a já se to pak dozvídám od svých známých a podobně. A brácha od Kamily, kterej to všechno zpb. kterej se rychle otřepal a žije si svou pohodičku, ten kterej nedal na nic od začátku dámy a pánové ani korunu, ale ani korunu, tak ten je najednou ten zlatej, co se o Kamilu stará atd atd... Škoda že jeho jediná starost bylo to, že s ní byl za celou tu dobu cca 4x cvičit a to je vše a jinak zdar.
Je to prostě paráda všech parád a prožívám teď krásnej żivot.
Připadám si jako ten největší idiot a po tom všem pekle, které bylo je to opravdu nepříjemné vystřízlivění. A nejhorší na tom je, že když něco začnu řešit, tak Kamila se postaví na jejich stranu a tím to pro ni hasne. Protože rodiče žeo a brácha je přece chudák, že musel prožít peklo a bla bla bla pořád dokola. Já si peklo asi neprožil vlastně a neprožívám a jsem hold asi jedno...

Takže takhle to je už skoro rok po nehodě. Je to všechno krása a žiju opravdu spokojený život. Na rovinu už moc nevím co bude a nebude. Není z toho jak ven....

Jezděte hlavou a myslete kurva, myslete... Mě se změnil celej život ve všem a jen k horšímu.
Nestojí to za to...
 
Ahoj Butchi, si frajer, prajem veľa síl do ďalších dní, drž sa.

Ak máš možnosť, vypadni niekam s kámošmi na pár dní, zresetovať hlavu. Človek musí občas z toho marastu na chvíľu preč, načerpať sily a získať prehľad/nadhľad, aby sa mohol vrátiť a fungovať ďalej.
 
100% súhlas s @pjetro .
Reset pomáha, ale ak Ti radíme niečo, čo už používaš, tak to neber v zlom.
Inak chlape, máš myslím nie len môj obdiv...
 
Back
Top