• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Klimakompresor

Obzi

nový člen
1
Zdravím.

Rád bych se zeptal, jestli jste neměli někdo stejný problém. Když zapnu klimu, kompresor začne dost brutálně bzučet. Přijde mi to jakoby nějaký zadřený ložisko nebo něco takovýho.
Máte případně někdo tip v jihomoravském nebo Olomouckém kraji, kdo by se mi na to mohl podívat?
Všechny servisi v Brně mi automaticky nabídli repas nebo hned novej kompresor, nikdo to nechce otevřít.

Díky za tipy
 
Zdravím.

Rád bych se zeptal, jestli jste neměli někdo stejný problém. Když zapnu klimu, kompresor začne dost brutálně bzučet. Přijde mi to jakoby nějaký zadřený ložisko nebo něco takovýho.
Máte případně někdo tip v jihomoravském nebo Olomouckém kraji, kdo by se mi na to mohl podívat?
Všechny servisi v Brně mi automaticky nabídli repas nebo hned novej kompresor, nikdo to nechce otevřít.

Díky za tipy
Ahoj, jednou jsem se setkal s tím, že kompresor po zapnutí jako "bzučel", respektive zvuk byl velmi podobný tomu jako když ti jiskří třeba v elektrice. Bylo to tím, že bylo hodně málo chladiva v okruhu, ale bylo ho tak nějak na úrovni, kdy se to hádalo s bezpečnostním snímačem tlaku, takže to mělo tendenci sepnout,ale i zároveň vypnout. Tehdá stačilo jen opravit díru, kterou unikalo chladivo a doplnit ho.
Tvůj zvuk jsem ale neslyšel, tak dávám jen příhlad.
 
Back
Top