• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Kód barvy laku

Dreadurn

výkonný člen KLANu
134
Čau chlapi,
potřeboval bych si opravit kousek karoserie. Když otevřu zadní dveře tak na dole na lemu mám dvě bublinky na laku. Vypadá to, že se tam něco děje. Chci si to opravit, ale musím prvně nechat namíchat barvu. Nevíte kód barvy? Mazda 6 GH 08 2.5i Dynamic šedá. Popřípade kde bych jej mihl zjistit?

Díky :cool:
 
Jinak kod barvy bývá uveden ve VTP. Jinak z VINu ti ho vyjedou v kterékoliv Mazdě. Stačí zavolat. Nebo počkat až se ti Rusáci zmátoří.
 
Jsem to přehlídl... Jak pořád někde lítám. Mrknu se na to jak bude chvilka to sosnout a prolistovat to. Díky za tip ;) Snad to tam bude...
 
Nojo zase tak hrana pátých dveří.. :rolleyes:
Dle profilovky odhaduji na Galaxy Gray Mica - 32S :cool: (pozor je několik pod-odstínů)
 
Nojo zase tak hrana pátých dveří.. :rolleyes:
Dle profilovky odhaduji na Galaxy Gray Mica - 32S :cool: (pozor je několik pod-odstínů)

Je to ta tmavší šedá. Mění se na různým světle. Ještě nemám skoro žádné své fotky, ale jsou tady. Pokud to poznáš :)

Můj tip je, že by to mohla být třeba i Plutossilber Metallic (38P) kterou mám já. ;);)
Ale mazda má "50 odstínů šedé" :rolleyes:

Ty máš spíš tu do stříbrné, podle avataru :)
 
Koukal jsem na ty brožury z fóra. Vypadá to nejspíše na barvu jak psal @Natural - Šedá Galaxy Mica (32S) ;) Parádní tip :cool:.

Teď jen, jestli mi to někdo dokáže potvrdit na 100% :) Barva za deště ztmavne a při různých světelnostech občas přechází do fialové až modré.
 
Už jede japancars.ru a podle nich je to opravdu 32S.
Model: MAZDA6 WAGON 2007- AEGV08
Engine: GASOLINE
Transmission: MANUAL TRANSMISSION
Door: 5-DOOR
Exterior Color: 32S
Interior Color: GL9
MSC: GAB2EBG
Area: DE
 
Back
Top