• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Kód barvy laku

Ty názvy barev jsou v některých případech dle mého trochu mimo.Podle techničáku i podle app "My Mazda" mám barvu 42B: Blue Reflex. Musím říci, že barva se mi velmi líbí, však když jsem ji poprvé uviděl "na živo", tak mi připadala (a stále připadá) spíše jako šedá barva - připadá mi to, že to má do Blue - modré dosti daleko. Do malého techničáku mi (asi z důvodu malého místa) napsali jen Blue. Tak čekám, že mě někdy zastaví policajti, budou se divit, že nemám modré auto ale šedé. Snad jim to vysvětlím :confused:
 
Ahoj, nevíte jak zjistit kód barvy VIN: 3MZBN64660M308443. Na autě nikde nění, ani ve velkým TP a aplakaci dotyčný nemá. Web japancars.ru tento VIN kód nezná. Děkuji
 
Dík moc. Už jsem to našel. Ani jsem nevěděl, že to tady je. To je moc dobrá věcička.
 
Poslední úprava:
Back
Top