• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kód radia

Borec

nový člen
24
Zdravím věděl by někdo jak zjistit kód rádia?(jestli to vůbec kód má). chystám se měnit startér a nevím jestli můžu odpojit baterku aniž by se mi zamklo rádio.
Předem děkuji za odpověď.
 
Starter jsem kdysi take menil, baterka byla urcite odpojena a nevybavuji si, ze byl s radiem problem.
 
Právě mám strach to odpojit protože jsem různě četl jak potom zkouší různé kódy a doufají že to vyjde, a o mazda servisu ani nemluvím. Mimochodem mám rok 2006 jestli byly nějaké rozdíly.
 
Právě mám strach to odpojit protože jsem různě četl jak potom zkouší různé kódy a doufají že to vyjde, a o mazda servisu ani nemluvím. Mimochodem mám rok 2006 jestli byly nějaké rozdíly.
Jestli ti předchozí majitel "zakódoval" rádio zjistíš jednoduše. A to tak že se pokusíš sám rádio zakódovat. Buď ti to půjde a tím pádem v rádiu nebyl žádný kód (potom ten tvůj můžeš odstranit) a nebo to nepůjde a to znamená že v rádiu už je zadán nějaký předchozí kód. Pokud už by v rádiu byl nějaký kód z minulosti,tak se dá "odkódovat"
 
Tak jsou to prostě zkusil a naštěstí kód tam nebyl. Takže hotovo, a děkuji pánové za rady a porady :)
 
Back
Top