• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Kodecar Hradec Králové

To potom nemá smysl hledat olej jinde, když sudový dají za takové peníze :D
 
Dnes mi probehla 4. servisni prohlidka v Kodecar Hradec Kralove. Byl jsem tam poprve a z meho pohledu moc mile prostredi. Sudovy olej 5W30 415,-/Litr/bez DPH.
Prejimajici technik moc mily pan, mohl jsem si posedet v pohodlnem gauci a pracovat a jeste jsem k tomu dostal vybornou kavu.
Dostal jsem celkovou 10% slevu na material a praci a jeste novy stresni listy se symbolickou 5% slevou.


Za me super, rad tam pojedu pristi rok znovu.
 
Zdravím,
já byl v Kodecaru před dvěma týdny na 3. sevisu a nechal jsem tam 5300,- . (olej, o.filtr, kab. filtr+prace) cca hodinka. Zatím jsem tam spokojený, ceny mnohem lepší než u LOUDA Pce. Tam jsem dal 350,-za výměnu bat. v klíčku... už nikdy. Pravda je, že v HK nemám žádnou zkušenost s něčím vážnějším. Výměny oleje, filtrů atp zvládne každý učeň. Nemám důvod měnit, spokojenost.
 
Back
Top