• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Kodecar Hradec Králové

To tak skocime vedle do hospody na zmrzlinku a pojedem :) No premyslim jeste o vzduchovem filtru a oleji v prevodovce...preventivne...nevim jak jsou na tom svicky a brzdova kapalina ...a po pravde ani nevim jak bych to poznal :D Necham si taky vyjet historii z el. servisky

je tam neco v okoli zajimave k videni ? kam se stavit na vylet s malou a manzelkou ?
 
To ti k tomu autu prodejce nedal žádné faktury ze servisu, co se tam všechno měnilo? Ty svíčky nejsou žádná levná věc, v origo servisu prý stojí 1000 Kč jedna.:eek:
 
To ti k tomu autu prodejce nedal žádné faktury ze servisu, co se tam všechno měnilo? Ty svíčky nejsou žádná levná věc, v origo servisu prý stojí 1000 Kč jedna.:eek:
jj..papiry jsem dostal jsem ty vypisy, ale nekam jsem zasantrocil....svice byly meneny ve 100 tis v mazde...prevodovy olej a remen nikoliv...

pokracovani viz moje vlakno s autem...
 
jj..papiry jsem dostal jsem ty vypisy, ale nekam jsem zasantrocil....svice byly meneny ve 100 tis v mazde...prevodovy olej a remen nikoliv...

pokracovani viz moje vlakno s autem...
Richie, kam jsi teda nakonec jel? Já byl teď v Hk v Kodecaru a dvakárt mě nechali v podstatě odjet se stejnou závadou, že je vše ok :( Mám Mazdu 3 MPS BK a jako by si nikdo nevěděl rady se špatným spalováním a cukáním. Svíčky nový v Kodecaru, nová váha vzduchu tamtéž, teď nová cívka...pořád špatný... Díky!
 
Ahoj. Jel jsem nakonec do Kolina do Mazdy. Neni to nejbliz, ale po dalnici je tam clovek hned...Urcite tam budu jezdit. Taky jsem koukal, ze je Mazda v Usti nad Orlici. S.A.S., ale zadnou zkusenost nemam. Tam by totaky nemuselo byt tak predrazene jako v HK...
 
Richie, kam jsi teda nakonec jel? Já byl teď v Hk v Kodecaru a dvakárt mě nechali v podstatě odjet se stejnou závadou, že je vše ok :( Mám Mazdu 3 MPS BK a jako by si nikdo nevěděl rady se špatným spalováním a cukáním. Svíčky nový v Kodecaru, nová váha vzduchu tamtéž, teď nová cívka...pořád špatný... Díky!
Ahoj,cukání MPS (jak se říkávalo "jedu na tři válce") - pokud svíčky jsou OK, tak z drtivý většiny jsou v háji vstřikovače. Nejčastěji se to stává pokud se natankuje nekvalitní benzín a nebo častější tankování N95 (a nebo prostě ucpaný stářím)
 
Poslední úprava:
Ahoj. Jel jsem nakonec do Kolina do Mazdy. Neni to nejbliz, ale po dalnici je tam clovek hned...Urcite tam budu jezdit. Taky jsem koukal, ze je Mazda v Usti nad Orlici. S.A.S., ale zadnou zkusenost nemam. Tam by totaky nemuselo byt tak predrazene jako v HK...
No a spokojenost v tom Kolíně? Je lepší si zajet jednou dál, než třikrát jet blíž a ztratit x-krát víc času...
 
No ja byl spokojen. Me teda nic neopravovali, ale i tak za me O.K. I cenove jina liga...a je to autorizak :)
 
Díkes! :) Nakonec jedu 25.12. za kamarádem, má taky trojku MPS, přehodíme jeho cívky ke mně, zaslepíme EGR a vyčistíme klapku, snad už se to tím vyřeší :)))
 
Výměna oleje a filtru + práce - 3734 kč, to se nedivím, že tam maj furt plno.:D
Dobrý den !

BOŠINA servis Kolín = výměna oleje 5 x 227 , baterka do ovladače 25 + 1,9 servis / 550 / = celkem i s DPH 2 668 KČ ! JSEM TAM JIŽ OBJEDNANÝ NA SERVIS !!
 
Dobrý den !

BOŠINA servis Kolín = výměna oleje 5 x 227 , baterka do ovladače 25 + 1,9 servis / 550 / = celkem i s DPH 2 668 KČ ! JSEM TAM JIŽ OBJEDNANÝ NA SERVIS !
Jestli máš auto ještě v záruce, dělaj povinně prohlídku karosérie za 800 Kč, aspoň u nás na Kladně.:confused:
 
No a spokojenost v tom Kolíně? Je lepší si zajet jednou dál, než třikrát jet blíž a ztratit x-krát víc času...
No a spokojenost v tom Kolíně? Je lepší si zajet jednou dál, než třikrát jet blíž a ztratit x-krát víc času...
TA SAMÁ ROČNÍ PROHLÍDKA U MAZDY 3 = V ÚSTÍ NAD ORLICÍ ZA 5000 - 6000 KČ NO BYLO BY TO ZA 5980.aby se do toho vešli !!
 
18.12. Kodecar HK, olej, filtr, prohlídka karoserie, auto ještě v záruce, cena 2820kč. Na značkový za mě spokojenost.
 
Zdravím, tak já mám s Kodecar úplně jinou zkušeńost !
Prohlídka po roce mazda 3 rv 2017 diesel,olej, filtr, prohlídka karoseire, auto taky ještě v záruce a cena = 4045 kč !
Oproti tomu Bošina- Kolín to samé a cena = 2717 Kč !!
To je sec.sakramenský rozdíl !
a je to tam jenom o 60 km jedna cesta delší !!!
 
Back
Top