• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Kodecar Ostrava Poruba

Zkušenost se servisem Kodecar Ostrava Poruba mám


  • Celkem voličů
    8
Tak uvidíme, jestli se ten Kodecar někam posunul v roce 2022. Kvůli tomu, že Dolní Benešov ukončil smlouvu s Allianz jsem byl nucen odevzdat své auto zde.
 
Tak dávám mou zkušenost se servisem. Lakování nového nárazníku trvalo 4 dny, výsledek perfektní. Výměna oleje proběhla včetně zaslání výpisu servisní knihy na mail, ale problém byl v tom, že i když jsem technikovi říkal, že dávám olej MAZDA 0W-30, který jsem si za žádnou cenu nemohl přinést vlastní, protože oni neví, jestli to nebude nějaký fake, tak nakonec koukám, že mi tam prostě dali 5W-30 za který jsem zaplatil přes 4000 Kč. Neuvěřitelná cena servisu. Navíc při opravě mi měli opravit i disk, který mi ovšem nebyli schopni nalakovat, protože prý nemají stejný odstín černé lesklé, jako mám na disku.
Takže jsem dostal nový disk, ať si ho nechám nalakovat, a že mi proplatí náklady na lakování. Dosud nemám uzavřeno, technik se mi měl ozvat včera a nevolal ani dneska, tak budu muset v pondělí zase volat já.
Celkově to není nejhorší, chování příjmacího technika bylo v pořádku, ale ty ceny za servis jsou přemrštěné.
 
Back
Top