• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Konfigurátor textilních/gumových koberců

Krom decentního nápisu a elegantnějšího lemu snad jen gramáž materiálu ? Jen hádám.
 
Nevím, jak vypadají ty Standard, ale v autě máme ty Luxury včetně koberce do kufru a tyto mají opravdu "vysoký vlas". Tloušťka samotného koberce je odhadem 2x - 3x větší než klasický látkový koberec.
 
včera jsem osadil nové Luxury koberce a nutno podotknout, že jsou opravdu možná lepší než ty původní. Zdají se být s vyšším chlupem i když je to možná dáno tím, že ty staré už mají pět let za sebou. Spokojenost :)
 
Sehnal bych někde na starší mazdu originální autokoberce? zdědil jsme po babičce mazdu z roku 2004, která má najeto jen 48 tisíc km, ale nemá tam koberečky a je škoda to ničit....
 
Sehnal bych někde na starší mazdu originální autokoberce? zdědil jsme po babičce mazdu z roku 2004, která má najeto jen 48 tisíc km, ale nemá tam koberečky a je škoda to ničit....
Bylo by dobrý napsat o jaký model Mazdy se jedná. Koberce se určitě sehnat dají
 
Je to mazda 3 z roku 2005 v benzínu. Obsah motoru je 1,6 a výkon 77 kw. Hledám i ostatní doplňky na tuto mazdu, můžete mi teda poradit, kde to koupit?
 
To je auto ještě docela v kurzu, navíc velice povedený model a s tím motorem najedete hodně. Kolik tam máte nalítané? Já jsem to měl jako firemní a dával jsem ho pryč s nájezdem 482 tisíc km, měla poctivě dělaný servis. Teď mám novou mazdu 6. Jinak ohledně těch auto koberců tady jsou přímo na mazdu 3 https://www.autohotarek.cz/autokoberce/filtr-vozu-mazda--3
 
Ahoj všem,
celkem zklamání z originálních velurových koberců "standard" za 1200kč z mazdashopu.
Třeba originál gumové jsou jiná káva, jsou těžké a pořádné (ačkoli vzor by mohl být podélně, aby nesklouzávala noha, když jsou mokré), ale tyhle jsou už teď ošoupané od pat nohou a jsou i velmi lehké (malá hustota koberce), takový laciný pocit, když je uchopíte.
Předpokládám, že do další sezóny se už objeví díra.
Máte někdo přímé srovnání s těmi " luxury", které stojí jednou tolik?
Případně nějaký výrobce na zakázku, co vyšije logo, použije ty nejkvalitnější materiály a zesílí místa na paty?
Mazda 3 BN
Děkuji
 
Ahoj všem,
celkem zklamání z originálních velurových koberců "standard" za 1200kč z mazdashopu.
Třeba originál gumové jsou jiná káva, jsou těžké a pořádné (ačkoli vzor by mohl být podélně, aby nesklouzávala noha, když jsou mokré), ale tyhle jsou už teď ošoupané od pat nohou a jsou i velmi lehké (malá hustota koberce), takový laciný pocit, když je uchopíte.
Předpokládám, že do další sezóny se už objeví díra.
Máte někdo přímé srovnání s těmi " luxury", které stojí jednou tolik?
Případně nějaký výrobce na zakázku, co vyšije logo, použije ty nejkvalitnější materiály a zesílí místa na paty?
Mazda 3 BN
Děkuji
www.tepichy.cz
 
Autohotarek.cz jsem koupil textilní koberce na CX 30 a musím říci, že na první pohled sedí perfektně a ještě jsou obšité v barvě kterou jsem chtěl, spokojenost i za cenu 690,-

Link
 
Back
Top