• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Kopie keyless klíčku

Zdravím,

také se přidám s dotazem - tentokrát ohledně 6MPS. Po koupi mám pouze jeden klíček, ale v ŘJ vidím Forscanem nakonfigurované 3 klíče.
Tím nastávají 3 dotazy:
- čím lze z ŘJ odstranit staré klíče, které fyzicky nemám? Forscan?
- předpokládám správně, že na 6MPS by měl pasovat klíček z ALI z odkazu od shr3k?
- jak lze nakonfigurovat imo v autě pro nový klíček s imo?

Díky za odpovědi
Michal
Niekde sú tie zvyšné 2. To znamená vymazať z RJ a nanovo nakódovať. Pozor k tomu potrebuješ 2 funkčné kľúče.
 
A to se dostavame k jadru problemu - klic mam jen jeden a ty zbyle dva jsou buh vi kde - v lepsim pripade ztracene...
 
Oživil bych dotaz na MPS - tkm bydlí trošku z ruky. Neumí nakódovat někdo z Prahy, Plzně, případně západní části ČR?
Díky
 
Ahoj. Uvažuji také o přidělání nových klíčků. Mám Mazdu 6 GH po FL, r. 2011 kombi. K autu jsem dostal jen jeden klíč. Obávám se, že v autorizáku za to budou chtít majlant. Děláte tohle někdo a kolik by to stálo? Díky za odpovědi.product_739.jpg
 
Ahoj. Uvažuji také o přidělání nových klíčků. Mám Mazdu 6 GH po FL, r. 2011 kombi. K autu jsem dostal jen jeden klíč. Obávám se, že v autorizáku za to budou chtít majlant. Děláte tohle někdo a kolik by to stálo? Díky za odpovědi.
Ahoj, Podívej tenhle umí jen v autorizáku. Stojí to cca 6000. Vymazali všechny klíče z auta, co tam byly nahrané a nastavili jenom ty 2 co jsem mám. A nový byl s vyřízlou planžetkou a jenom jsem se tam vracel aby dohráli do planžetky imobilizer. Na to zapomněli a nešlo nouzové nastartování přes zastrčení klíčku do spínačky.
 
Ahoj, Podívej tenhle umí jen v autorizáku. Stojí to cca 6000. Vymazali všechny klíče z auta, co tam byly nahrané a nastavili jenom ty 2 co jsem mám. A nový byl s vyřízlou planžetkou a jenom jsem se tam vracel aby dohráli do planžetky imobilizer. Na to zapomněli a nešlo nouzové nastartování přes zastrčení klíčku do spínačky.

Klúč urobím aj ja, nie je treba autorizák !!
Cena je diametrálne inde.
 
Ahoj,

potřeboval bych přidělat klíč na mou M3 BN 2017 s keyless ovládáním. Mám jednotku klíče Mitsubishi, typ SKE13E-01. Co jsem pochopil, tak když si pořídím stejný typ, tak to přes diagnostiku lze nakódovat přes s mým vozem. Je tu někdo, kdo by byl ochotný pomoci ? Plzeňský kraj, v případně nutnosti i dál. Co se týče samotného fyzického klíče, ten lze normálně přidělat dle původního ?
 
Back
Top