• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Koroze výfuku - materiál tlumiče výfuku

No to je těžko říct. Kdybych to dělal já, tak bych ji sundal,protože nevidíš jestli není chytlá i shora. Myslím že demontáž není nijak složitá. Tak když už tak pořádně :) ať máš klid. Líp se ti to bude i sříkat brousit atd.Nemusíš nic zakrývat okolo kdybys to nechal na autě. Volba je na tobě.Tak čest práci ;)
 
Ok. To máš určitě pravdu a též zastávám názor když už tak pořádně. Nicméně pokud sundám tu trubku tak bude nutné asi koupit nové těsnění... předpokládám.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Hmm. Tak to nevím. Které těsnění máš na mysli? Mezi trubkou a tlumičem ? Já měl sundaný tlumič a těsnění jsem měnit nemusel.
 
Myslím že právě mezi tlumičem a trubkou je těsnění. Někde to postnul @Max6...


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
No to těsnění jsem si zjišťoval u nás v autorizáku, a řekl mi technik že se měnit nemusí, záleží jak máš staré auto. Navíc je dost drahé,už nevím kolik to říkal ale něco kolem litru. Tam je totiž takový kovový,teda alespon na CX-3.Ale ty máš tuším M3,ale to by ti poradil @Max6 jestli je to stejné jak na CX-3.
 
Já mám jen tu trubku lehce orezlou.
A mám ji tedy rozpojit a sundat nebo bude stačit provést vše přímo na autě?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Pokud nechceš sundávat zadní tlumič, tak jen demontuj závěsy výfuk systému abys to celé mohl sklopit, a pak si to ošetři. Tak jsem to dělal já, jde to.
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top