• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kúpa MX-5 NC 2008 2.0 HT

Ahoj Michale, já mám PRHT 2.0 Revolution 2011, kupoval jsem v létě. Auto stojí v Praze? Určitě bych se s tebou podívat mohl, ale nejsem automechanik. Osobně jsem s sebou při koupi měl Michala Švaňka z Guru Racing aby mi koukl na techniku. Jinak běžné věci jsem si prohlédl sám.
 
Ahoj Michale, já mám PRHT 2.0 Revolution 2011, kupoval jsem v létě. Auto stojí v Praze? Určitě bych se s tebou podívat mohl, ale nejsem automechanik. Osobně jsem s sebou při koupi měl Michala Švaňka z Guru Racing aby mi koukl na techniku. Jinak běžné věci jsem si prohlédl sám.


Ahoj Pavle, dakujem pekne za reakciu. Zajtra si po neho uz mam ist a ideme na obhliadku do BM Motors.
Ale ked mi aspon mozes poslat foto a cenu za ktoru si kupoval, budem vdacny. Chyba mi referencny cenovy bod v ramci CR, aby som vedel co je dobra cena a co nie.
Tato je ocividne pouzivana (osuchany interier a zopar optickych vad z vonku) a naviac je to 2008. Ale po facelifte. No pociatocna cena bola aj tak 320, co nie je malo.
 
Ako si dopadol? Pozeram, ze to vyzera na nejaky build na NCFL? Resp. rocnik 2008 a podla tej zvyraznenej hrany na kufri by malo ist o druhy facelift (sam mam prvy z 2010).
 
Ako si dopadol? Pozeram, ze to vyzera na nejaky build na NCFL? Resp. rocnik 2008 a podla tej zvyraznenej hrany na kufri by malo ist o druhy facelift (sam mam prvy z 2010).
Vzal som ju a pomalicky davam dokopy vsetky neduhy, nech je to tip top. Trosku som olutoval cenovku 300k, ale predsa.
Inak je to origo po FL verzia, len je koniec 2008 s prvym prihlasenim 2009. No prekvapilo ma to.
Dakujem :)
 
rocnik 2008 a podla tej zvyraznenej hrany na kufri by malo ist o druhy facelift (sam mam prvy z 2010).
Zvýrazněnou hranu na kufru mají všechny PRHT oproti softtopu. Spíš mě zarazil FL z roku 2008 :)
Vzal som ju a pomalicky davam dokopy vsetky neduhy, nech je to tip top. Trosku som olutoval cenovku 300k, ale predsa.
Inak je to origo po FL verzia, len je koniec 2008 s prvym prihlasenim 2009. No prekvapilo ma to.
Dakujem :)
Gratulace ke koupi parádní motokáry a přeju hodně rohlíků od ucha k uchu za volantem ;)
Založ si klidně vlastní galerii auta, kde se s námi podělíš, jak si MX dáváš dokupy: https://www.mazdaklan.cz/threads/naturalova-mx-5-nc-fl-metropolitan-gray.3423/page-5#post-88784 :cool:
 
Back
Top