• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Kvalitní chemie - odstraňovače, čističe, přípravky, příslušenství

Nazdar.... Mám dotaz...
Všimol som si, že pár čiernych vonkajších plastov na mojej Mazde by potrebovalo ošetriť. Našiel by sa dobrý a relatívne trvanlivý prípravok, ktorý by prinavrátil dokonale čiernu farbu?
 
Nazdar.... Mám dotaz...
Všimol som si, že pár čiernych vonkajších plastov na mojej Mazde by potrebovalo ošetriť. Našiel by sa dobrý a relatívne trvanlivý prípravok, ktorý by prinavrátil dokonale čiernu farbu?
Trvanlivý přípravek bude jen keramická ochrana na plasty. Dražší ale nesleze po prvním mytí.
Gyeon Q2 Trim
Nebo vyčistit pomoci Koch MZR a vyživit Koch Top Star!

Nejtrvanlivější přípravek je horkovzdušná pistole, plasty opatrně nahřát a vydrží roky. Ale horkovzduch vytáhne z plastů poslední zbytky olejů a aditiv, díky kterým jsou plasty pružné a jak vyschne, je riziko praskání a poškození. Ale není plast jako plast.
 
Nazdar.... Mám dotaz...
Všimol som si, že pár čiernych vonkajších plastov na mojej Mazde by potrebovalo ošetriť. Našiel by sa dobrý a relatívne trvanlivý prípravok, ktorý by prinavrátil dokonale čiernu farbu?
Používam od LIQUI MOLY
 
Poslední úprava moderátorem:
Vďaka 👍👍👍
Ten LIQUI MOLY vyzerá PARÁDNE a cena je tiež SUPER. Idem kúpiť.
Na Mazde síce nie je veľa čiernych plastov a nie sú najhoršie, ale pár ich je.
 
Back
Top