• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Lakovna v Brně

Kupo

rodinný člen KLANu
240
Cau, neznate nejakou dobrou lakovnu v Brne za rozumny peniz? Lemy zacinaji kvest tak to chci zacit resit co nejdriv :(
 
Já mohu doporučit ve Vyškově. Nicméně, někdo v Brně určitě bude znát a doporučí ;)
 
Nenasel jsem, tak pisu sem, jestli by me nekdo nenasmeroval. Hledam tema s referencema na opravu karoserie v Brne prip. okoli. V nedeli mi jeden duchodce poskrabal predni naraznik. Promackly to neni,ale skrabance videt jdou,tak to na jeho naklady chcu nechat vyzmizet. Rozlestit to asi nepujde,protoze po prejeti nehtem se tam zaseknu.
 

Přílohy

  • IMG_20181103_174150499.jpg
    IMG_20181103_174150499.jpg
    421,7 KB · Zobrazení: 68
Tezko soudit z neostre fotografie, ale ja to vidim na prebrouseni jemnym smirkem pod vodou, pak strojne dolestit a hotovo...

...i kdyz tezko rici s tim Mazdim femto lakovanim...
 
Ahoj, pokud jde o lakovnu, mám poměrně dobré zkušenosti s lakovnou ID Auto plus v Blučině. Mají tam férový přístup a používají kvalitní materiály. Pouze platí, tak jako všude, že základem je dobrá objednávka a dohoda předem :).

Osobně jsem tam lakoval asi 10 aut a zatím bez větších problémů.
 
Nenasel jsem, tak pisu sem, jestli by me nekdo nenasmeroval. Hledam tema s referencema na opravu karoserie v Brne prip. okoli. V nedeli mi jeden duchodce poskrabal predni naraznik. Promackly to neni,ale skrabance videt jdou,tak to na jeho naklady chcu nechat vyzmizet. Rozlestit to asi nepujde,protoze po prejeti nehtem se tam zaseknu.
Ahoj, toto možná bude i k rozleštění. Ono lakování dílu není žádná výhra, zpravidla se to nepodaří vždy do krásného stavu, navíc se riskuje poškození zbylých částí karoserie např. od rozprachu.
 
Ahoj, toto možná bude i k rozleštění. Ono lakování dílu není žádná výhra, zpravidla se to nepodaří vždy do krásného stavu, navíc se riskuje poškození zbylých částí karoserie např. od rozprachu.
Máš pravdu, šlo to rozleštit. Není už vůbec nic poznat, což mě mile překvapilo. Ten důchodce byl ale pěknej šmejd. Pan Jahelka z Brna (ulice Klímova). Couval naslepo a nedíval se do zrcátek, protože tam couvá už 14 let na to stejný místo, a když mě naboural, vymlouval se na to, že jsem byl v mrtvým úhlu a že jsem tam neměl mít povysunutý auto. I přesto, že jsem mu ukazoval fotky, jak jsem šel krásně vidět ve zpětným zrcátku, zaplatil mi jen cca půlku. Místo 300,- nakonec dal 200,-. To normální člověk prostě nepochopí. Důchodci jsou holt chudáci bez peněz a asi bysme jim tu jejich demenci měli promíjet :D
 
Tvl, tak někdo ti poškodí auto a ještě se vymlouvá a svede to na tebe, žes neměl to či ono ...na po tlamě:mad::mad:
 
Tvl, tak někdo ti poškodí auto a ještě se vymlouvá a svede to na tebe, žes neměl to či ono ...na po tlamě:mad::mad:
Jo, já měl v jednu chvíli chuť mu vyrazit protézu z té jeho ulhané huby, ale hodlám tu ještě nějakou dobu bydlet a on je tu správce a akorát by mě všude pomlouval u sousedů. Stovka by za to nestála :)
 
Je to těžký, sami jednou budeme mít leta do důchodu (ti z nás, kteří budou mít štěstí) a jejich úvaha, reakce a myšlení je hold jiné. Taky mám takovou zkušenost.

Jen si říkám, že by jsem chtěl být diametrálně odlišný důchodce :))).
 
Tihle důchodci maj přehled o všech slevách v Kauflandu, ale co se děje za jeho autem při couvání je až tak moc nezajímá.:D
 
Volal jsem jim a pry at to dovezu. Pokud nebudou muset brousit (coz nebudou), tak to vyjde cca na 2500. Je to ok cena? Mne to prijde dobry.
 
Back
Top