• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Logo na volantu

Šmiďas

výkonný člen KLANu
245
Čus,
už se to tu jednou řešilo v obecný diskuzi, ale řešení jsem nenašel.
Začal se loupat znak na volantu, tak jsem ho oškrábal celej. Ale natřít/nasprejovat to na volantu, je zatím celkem nadliskej úkon, tak se ptám; nesetkal se tu někdo s výměnou, resp. vyndáním loga z volantu? Jestli je potřeba vyjmout celej airbag a z druhý strany to "odpackovat", nebo to silou vyrvat a pak nalepit z5? :confused:
 
Tohle je fotka loga zevnitř/zezadu z volantu, kterému vyletěl airbag. Bude tam solidně držet… Logo bez újmy nejspíš neodmontuješ. O nějakém emblem cover z AliExpress jsi nepřemýšlel? Ale může být i nebezpečný, když dojde nedej bože k aktivaci airbagu.

6BA7A758-B49C-44E6-9882-EFD0F09A99A3.jpeg
 
Dík za info, tohle jsem tak nějak očekával. Ten průser s airbagem riskovat nehodlám. Zkoušel jsme na to nastříkat fólií ve spreji od foliatecu, zkoušel jsem to nabarvit nějakou spešl barvou, co mi dal táta, ale nic nebylo ani trochu hezké. Tak to vidím na výměnu celého airbagu i s logem, odněkud z vrakáče.
 
Tohle je fotka loga zevnitř/zezadu z volantu, kterému vyletěl airbag. Bude tam solidně držet… Logo bez újmy nejspíš neodmontuješ. O nějakém emblem cover z AliExpress jsi nepřemýšlel? Ale může být i nebezpečný, když dojde nedej bože k aktivaci airbagu.
To nejaka automobilka uz prusvih mela a menila prave tyhle znaky na volantech, protoze pri altivaci to mohlo zranit
 
Ahoj. Nechceš tady hodit nějaké fotky stavu před opravou, po fólii, barvě atd.?
 
Jo, když se dostanu k nějakýmu řešení, tak sem nějaký foto můžu hodit. Zatím ale není co. Zkoušel jsem to nabarvit a nasprejovat, ale už je to zase ve stavu "oškrábané". A to jsme nijak nefotil, ani by to k ničemu nebylo.
 
To moje taky ne. Proč se to začalo loupat, nevím. Ani žádný chemie jsem na to nedával, ani žádný mechanický čištění, krom vlhké mikrovláknové utěrky. On ten lak na tom na pár místech vykvetl a když jsme na to sáhl, tak to šlo dolů všechno.
Ruce při řízení mám buďto 3/4 na 3, nebo jednu ruku na 11 a druhou na loketní opěrce.
Ani si nepamatuju, kdy jsem naposledy troubil.
 
Rád by som sa k tejto téme vrátil...
Tiež mám na mojej 3-ke (2017) zošúchaný znak na volante... A to som s volantom nerobil NIČ neštandardné. Jednoducho ten "chróm" nedrží. ("malá piha na kráse pre mňa takmer dokonalého auta")
Zato na vonkajších znakoch (predný / zadný) ne povrchová úprava dokonalá. Predtým som mal Opel a ten mal vonkajšie znaky slabé, ale na volante zas bol kvalitný znak.

Mám už kúpený znak z Aliex... (karbónový aj chrómový), ale privítal by som lepšie riešenie...
 
Ja mám ošúchaný celý volant a zvažujem ho "prekožovať". Robil som to na aute bez airbagu čo bolo jednoduché. No s airbagom to už také ľahké asi nebude. Máte s tým niekto skúsenosti?
 
Ak nie je požiadavka originálneho dokonalého stavu, tak na trhu sú kožené poťahy https://www.mariacavallo.com/oprava-calunenie-volantu/
Stojí to pár drobných a nejaký čas to vydrží. U nás to dostať v každom druhom obchode s autopríslušenstvom. Nie je to originál, ale je to veľmi príjemné na dotyk a použitie + trochu zväčší hrúbku volantu. Na predošlom aute som to používal a ŽIADEN poťah nebol lepší !!! (všetko bola samá umelina, ktorá poriadne nedržala na volante). V každom prípade originálna koža na originálnom volante vydrží OMNOHO viac = po 3 až 4 rokoch som tie poťahy menil - pri cene cca 20€ žiaden problém... Naposledy som taký poťah mal pred 6+ rokmi, takže odvtedy niečo mohli ešte vylepšiť :)

Môj originálny volant na Mazde je po 6 rokoch a 60 000 km veľmi pekný - až na mierne "vyleštenú ľavú stranu... Po vyčistení utierkami na kožu sa to "dočasne" stratí.

Dodatok - Môj volant okrem ošúchaného znaku za teplého počasia "vŕzga" (na ľavej strane)... Nepríjemná vec - už som to podložil a pomáha to len na chvíľu... Ale našiel som taký "hmat" - zatlačím plastovú časť s ovládačmi smerom dole = k "zemi" (primerane jemne) a prestane to... Potom znova začne... 100% riešenie som ešte nenašiel. Ale rozoberať to nebudem, lebo náhodou niečo praskne a...
Ináč auto je "pazvukov prosté"... Veci ako "pazvuky" sú relatívne otravné. Navyše je to často boj s "veternými mlynmi" :) Tento boj som zažil u Opla Astra...
 
To je blbé, že práve taká blbosť tam nemôže držať na 3 šroboch z druhej strany. Ja som chcel nejak zmatniť ten chróm, lebo sa mi stáva, že sa mi v tom odráža slnko rovno do očí. To nechápem čo za hlavu vymyslelo dať pred šoféra "zrkadlo".
 
Aj tak by sa znak dával dole ťažko... (nielen) Na autách sú isté veci síce rozoberateľné, ale ak si človek nedá pozor, tak sa "niečo" zlomí. Práve preto by som nerád vyberal znak, prípadne manipuloval s krytom airbagu.
Ja som už rozmýšľal aj nad striebornou fóliou (na opravu znaku), ktorú by som orezal jemne skalpelom. Ale znak Mazdy nie je jednoduchý a nechcem nič poškodiť.

Znak ma "oslepil" možno raz... :) Ale napr model BM mal okolo displaya chrómový rámček (neviem či všetky výbavy). Ja mám na BN všetko čierne. Kto dá pod predné okno chrómový rámček? Veď sa to odráža v skle...
Takéto detaily však Mazde rád odpustím - hlavne keď vidím akým smerom ide dnes väčšina automobiliek a kam smeruje Mazda. Držím jej palce do budúcnosti, aby vytrvala.
 
Takéto detaily však Mazde rád odpustím - hlavne keď vidím akým smerom ide dnes väčšina automobiliek a kam smeruje Mazda. Držím jej palce do budúcnosti, aby vytrvala.
A kam ide Mazda? Staci ked si precitas nieco o novej CX60 vo vlakne. Ja si myslim pravy opak, Mazde utiekol vlak a len tazko ho bude dobiehat. Napriek tomu jej stale fandim.
 
V prvom rade sa ospravedlňujem za príspevok "mimo tému", ale odpovedám... :)

No tak si myslím, že práve Mazda ide správnym smerom = Mazda robí autá, ktoré z môjho pohľadu chce zákazník. Technika, dizajn, jazdné vlastnosti, bez módnych výstrelkov typu všetko na dotykovom display... Ja si myslím, že o krátky čas začnú mať niektoré automobilky obrovské problémy. Práve tie, ktorým "vlak" neutiekol - napr FORD? Honda?
Vidíme, že maloobjemové turbo-motorčeky boli nezmyslom. A elektromobilita? V poslednej dobe sa ukazuje TOĽKO negatív a všetky výhody, podpora, sľuby miznú pred očami.

Pozrime napr na Hondu... Taký Civic - cena od 30 000€, HRV - tiež EXTRÉMNE drahá... Čítal som, že predaje Hondy padli na 1/10 niekdajších / nedávnych predajov. Dokonca chcú skončiť aj s benzínovými kosačkami :). Honda už nerobí autá pre svojich zákazníkov - už aj spomínané predaje tomu nasvedčujú.
O Mazde CX60 som videl akurát video na autosalóne na Prime a tam ju veľmi chválili. Okrem toho nič, lebo má daná trieda áut vôbec nezaujíma - nikdy si podobné auto nekúpim a ani v mojom okolí nie je človek, ktorému by som ju poradil, alebo odhovoril ho ;)

V každom prípade som rád, že Mazda robí presne také autá ako robí. Na druhej strane ju nikomu "nedoporučujem", lebo k Mazde sa človek musí tak nejako dopracovať sám. Že mne vyhovuje ako jazdí, ako vyzerá, akú má techniku? Že ju večer aj po 6 rokoch obdivujem zaparkovanú pred bytovkou? :) Že si každú jazdu v mojej Mazde užívam? Väčšina ľudí aj tak ocení skôr VW / Škodu, Seat... Takže - áno, Mazdu spomeniem, ale viacmenej ako alternatívu...
Krátky príbeh:
Známa si po dlhom výbere auta nakoniec kúpila Mazdu 2. Pred kúpou som sa jej vtedy pýtal, či si je istá na 100%, že chce práve Mazdu 2? A... vraj jej kamarátka povedala, že tú červenú si MUSÍ kúpiť... A ja som ju presviedčal, že Mazda je síce výborné auto, ale jej ako prakticky založenej osobe bude viac vyhovovať Fabia - väčšie auto s väčším kufrom... Už som si myslel, že kúpi Fabiu... Ale nie, Mazda vyhrala... A minule mi povedala, že Mazda síce jazdí super, má perfektný motor (=motor a podvozok by nemenila)... ale je malá - kufor, aj interiér (keď niekoho vozí). Mazdu jednoducho človek musí chcieť :) (nie sú to až také "úžitkové" autá ako napr Škoda)

U mňa je podstatné, že tá moja mi aj po 6 rokoch úplne vyhovuje - vlastne by som ani nenašiel dôvod, prečo dnes vymeniť auto za iné. Predpokladám, že takých je nás tu viac. Jediný možný dôvod, prečo moje ďalšie auto nebude Mazda je, že nové už tak skoro nechcem a ceny sú dnes BRUTÁLNE... (ale napr nová Mazda 3 sedan je neskutočne nádherné auto).

A aby sa nepovedalo... :) Lúpajúci sa znak na volante ma naozaj naštval... Taký OBROVSKÝ nedostatok - "hneď by som to auto najradšej vrátil späť výrobcovi" ;)
 
P_20230616_181541.jpg P_20230616_181520.jpg
Není to žádná sláva a ani ta barva není dobrá. Mezi tím znakem a kůží na airbagu není skoro žádná škvíra. Tak mi to nejde moc dobře zaříznout, aby ta fólie šla za hranu a dovnitř do škvíry.
Budu to muset vymyslet ještě nějak jinak... Ale třebas fólii ve spreji už jsem vzdal.
Všechny tyhle úkony by byly easy, kdyby šel ten znak sundat...
 
Ešte 2 až 3 pokusy a bude to spravené OVEĽA lepšie ?
Možno použiť ostrý "skalpel", alebo iný "nôž", prípadne medzitým zahriať fénom... a pritom nepoškodiť časti volantu. V každom prípade, je to bezvýznamná chybička / detail, ktorý kazí dojem z celkom dobrého interiéru auta.
Ešte mi napadá, či neexistujú nejaké super-kvalitné fólie, s ktorými sa perfektne pracuje, ľahko sa režú, tvarujú a hlavne držia na podklade.
 
Back
Top