• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Louda Auto - Pardubice

Vacca

nový člen
4
Ahoj.
loupou se nám všechna 4 kola na mazdě 6 dva roky staré, v záruce.
reklamace v servisu louda pardubice byla zamítnuta s odůvodněním, že jezdíme v soli.
mate někdo podobné zkušenosti? mě to přijde jako špatnej vtip.
jednak se mě nikdy ani mnohem starší kola neloupala a hlavně při koupi nového vozu nikde není upozornění nejezdit v zimě.
máte někdo radu ohledně dalšího postupu?? někam vejš. někdo tu psal, že to samé, ale jen jedno korodující bez řeči vyměnili.(ta černá na posledních šestkách) bohužel to vlákno nemohu najít. dík vaca
 
Poslední úprava:
Koukám že Pardubice dělají Mazde skvělé jméno. Stačí projít zdejší vlákna. V tvém případě se jich zeptej jestli tedy mají k dispozici navigaci kde lze využít pouze nesolene vozovky.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Koukám že Pardubice dělají Mazde skvělé jméno. Stačí projít zdejší vlákna. V tvém případě se jich zeptej jestli tedy mají k dispozici navigaci kde lze využít pouze nesolene vozovky.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
ahoj, to mě povídej, nemluvě o tom, že s manželkou jednali jak dob . . . k a tvrdili, že jsem ta kola koupil nějaká stará jinde(dělají se až k tomuto typu 2 roky) a poč jsou v kufru, at si nemyslí, že je kvúli směšné reklamaci budou přezouvat. tvl protože jsou na nich zimáky a je červen.
 
Je bohužel realitou že chování k zákazníkovi neurcuje výrobce ale vedoucí pobočky a jeho tým. Za mě bych zajel do Tábora a tam se poptej. V prvé řadě by ta kola měla mít odolný nástřik na cokoli pač se pohybují po vozovce nejblíže a často hrozí nějaký kosmetický skraloub. Taktéž by měli vydržet většinu chemie. Už jsem zde vícekrát četl že jistá série kol na odlupovani trpěla takže dle mě to není vpořádku. Mě třeba vyměnili bez řečí přední chromovou masku pro pár pupinku které jsem objevil náhodou a to je hodně podobné téma.. Mimochodem Car Star Praha.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Pokud to není GL s novou maskou, tak servisní informace na ty 19" existuje. Ale pozor, jde o loupání čirého laku z metalízového základu, ne puchýře od soli. Nicméně i ty bych do 3 let řešil.
 
ahoj, to mě povídej, nemluvě o tom, že s manželkou jednali jak dob . . . k a tvrdili, že jsem ta kola koupil nějaká stará jinde(dělají se až k tomuto typu 2 roky) a poč jsou v kufru, at si nemyslí, že je kvúli směšné reklamaci budou přezouvat. tvl protože jsou na nich zimáky a je červen.
Ahoj, nafoť si to, at´ máš nějakou dokumentaci. Pokud neuspěješ s reklamací (vše je třeba mít písemně), tak zkusit jiný autorizák a současné stížnost k dovozci. Hlavně se nedat a jestli je paní majitel, tak podpořit při osobním jednání. Další servis, kterému je lepší se vyhnout...
 
Pokud to není GL s novou maskou, tak servisní informace na ty 19" existuje. Ale pozor, jde o loupání čirého laku z metalízového základu, ne puchýře od soli. Nicméně i ty bych do 3 let řešil.
Děkuji za odpověď. Jsou to černé 17 u základního modelu sedan.

IMG_20210613_210945.jpg IMG_20210613_210846.jpg
 
mne sa obdobne zacali lupat disky na 3bn po jednej zime (najazdenych cca 1500km), snazil som sa to reklamovat na 3tej garancke no neuspesne kedze som tam bol 3 dni po skonceni zaruky (lebo korona ...); do 3 rokov ti to musia uznat nedaj sa odbit
 
Koukám že Pardubice dělají Mazde skvělé jméno. Stačí projít zdejší vlákna. V tvém případě se jich zeptej jestli tedy mají k dispozici navigaci kde lze využít pouze nesolene vozovky.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
V Pardubicích sůl asi není ?
 
mne sa obdobne zacali lupat disky na 3bn po jednej zime (najazdenych cca 1500km), snazil som sa to reklamovat na 3tej garancke no neuspesne kedze som tam bol 3 dni po skonceni zaruky (lebo korona ...); do 3 rokov ti to musia uznat nedaj sa odbit
Hmm zajímavé. Já mám na BN tu takumi verzi kol a třetí zimu úplně pohoda. Zjevně opravdu vada na konkrétních kusech. Nicméně na zimu jsem koupil černé.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ahoj.
Takže pokud někoho zajímá jak jsme dopadli se zcela zničenou alu sadou kol.
Po zamítnutí reklamace v lauda auto jsme oslovili dovozce a
několik dalších servisů. Rezume: ostatní servis se vyjádřil alibisticky ve chvíli kdy uplatníš reklamaci u louda nemůžeš stejnou uplatnit jinde, nicméně zřejmě bychom u některých uspěli, pokud by jsme tam jeli rovno

No a zástupce importu, doslova se bránil zaslání našich fotek. Jen chtěl kopie zprávy zamítnutí z louda, info o autu a kopii 2garanční prohlidky(kde už je zamamenana počínající koroze disků)

Nakonec se import vyjádřil tak, že důvěřuje sevisakoj louda, nemůže nám pomoci(pokud by nemohl, nebere si na začátku podklady) a jestli se nám to nelíbí máme si sehnat soudního znalce a věc podstoupit soudu.

Za mě : auto za 750, somráckej servis. Záruku na 5 let, ještě, že jsem nestihl dokoupit, nevěřím, že uznaj jakoukoliv reklamaci. V louda mě nikdo už neuvidí ani mého otce s mazda3, ani kamarada mazda cx5.
 
Poslední úprava:
Ahoj,
má tu někdo z klanu zkušenost se servisem Louda Pardubice? Mám to nejbíž,ale reference žádné. Myslel jsem že pojedu do Kolína ale jak to tu čtu....
Jamesson
 
Ahoj,
má tu někdo z klanu zkušenost se servisem Louda Pardubice? Mám to nejbíž,ale reference žádné. Myslel jsem že pojedu do Kolína ale jak to tu čtu....
Jamesson
Jen takovou hodně malou zkušenost - jel jsem k nim když jsem kupoval starší GG, aby mi ji prohlédli před koupí. Udělali diagnostiku, auto projeli, zvedli, prohlídli, fajn přístup, fajn prostředí (klasický autorizák, resp. to tam vypadá zhruba jako v Car Star Praha třeba).

Co se týče cen a kvality servisu bohužel nemohu sloužit. Taky podotýkám že to bylo už před 3 lety :/
 
Ahoj,
má tu někdo z klanu zkušenost se servisem Louda Pardubice?
 
Ahoj,
má tu někdo z klanu zkušenost se servisem Louda Pardubice? Mám to nejbíž,ale reference žádné. Myslel jsem že pojedu do Kolína ale jak to tu čtu....
Jamesson
Ahoj,
předváděcí vůz mám z Pardubic od nich... řešil jsem pak už jen výměnu baterky (nefunkční i-stop) v záruce a vše proběhlo správně (výměna za novou).
Proaktivně zapůjčili i MX-30 po dobu servisu, resp. vše bylo jen o rozumné komunikaci a tak.
Aktuálně jsem prohlídku ve 20kkm dělal v Car Star PHA, ale pouze z důvodu, že od Brandýsa to bylo toho času blízko. Ještě dodám, že Louda Kolín mi opakovaně servisoval různé verze Š-Superb, rovněž bez fatálních potíží...
 
Back
Top