• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Lze použít pneu 225/40 R18?

69david

nový člen
17
Ahoj. Pročetl jsem fórum, použil i vyhledavač, ale téma na tyhle pneu jsem nenašel. Jde o to, že tyhle kola mám ve sklepě, skoro nové a je mi líto je dávat pryč za poloviční cenu. Rád bych je použil na svoji novou cx 3 a k tomu samozřejmě i nová alu kola. Můj první dotaz tedy je, jestli je možné je použit. A druhý je, že chci pořídit alu kola 18, které si nechám zapsat dle typového listu do TP, ale nevím jakou šířku a jaké ET. Nechci aby byly moc zalezlé v podbězích a zároveň moc nevyčnívaly. Uvažoval jsem o rozměru 18,8J,ET 40.Díky všem za případné rady a komenty
 



Pokud jde o kola, schválena pro cx3 a zakoupena s platným nepadělaným typovým listem, vybírají se podle typu vozidla modelového roku, nikoliv podle zálisu, protže ten se může u různých značek kol a různého designu lišit...konkrétní zális je uveden v typovém listu konkrétního kola...neřeš předem samotný zális ale řeš solidní německou značku, která nevyrábí měkká kola z čínského nočníkového plechu , na jejich webu zadávej typ vozidla a modelový rok..průměr disku v palcích ....najdeš různá kola užší širší s různými zálisy ....použij jejich 3D kongigurátor....

Pokud jde o 18´´ kola o kterých píšeš, neuvádíš, zda k nim máš nějakou schvalovací dokumentaci...postup při zápisu dovezených kol bez českého typového listu je na hornim odkazu
 
Poslední úprava:
Back
Top