• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

BM Mazda 3 2.0 88kW

Silver99

nový člen
6
výbava Top Revolution modrá metalíza, manuální převodovka. R.v. 2016, najeto 55 tisíc km.
VIN: 3MZBM64661M153435
Zakoupeno v AutoPalace Praha, já druhý majitel.
Maximální výbava včetně všech asistentů, vyhřívané kožené sedačky (řidičova v elektrice) a Bose audio DAB. Adaptivní tempomat, hlídání mrtvých úhlů a jízdy v pruzích, automatické brždění, průhledový displej, kontrola tlaku v pneu (bez čidel), automatické xenon světlomety (natáčení a přepínání dálkových světel), parkovací kamera a čidla vpředu a vzadu, dvojitá automatická klima.
Vůz vyroben těsně před faceliftem => ještě manuální ruční brzda a klimatizace se starým R134.
Softwerově vypnuto Start/Stop.
K vozu zimní sada kol R16. Letní R18
Výměna oleje+filtr 08/2023
STK do 02/25.

Cena 339kKč.

IMG_20230904_181542.jpg IMG_20230904_181600.jpg IMG_20230904_181619.jpg IMG_20230904_181632.jpg IMG_20230904_181920.jpg
 
Proč myslíš? Nevím, jestli je původ vozidla v ČR, ale na první technické měla 42tis km. Což je 10tis za rok, což je bez problému reálné. Sám mám na GG nájezd nějakých 12tis za rok a to s ním jezdím denně. Od té první technické tam taky moc km nepřibylo. Týden zpět koupil tatík CX-5, ročník 2015 a taky měla 55tis km. První majitel, původ ČR, pouze autorizovaný servis, takže kompletní historie.

1704793460180.png
 
Ten nájezd se mi moc nezdá. 🤔
Ten stav volantu a sedačky by tomu z fotek odpovídal (vím, že se to dá vyměnit, ale u auta z CŘ tady asi těžko někdo bude řešit falšování km, pokud to jezdilo do Mazdy). Navíc se to asi plus mínus podle servisky a STK (v Cebii) dá "ověřit". Jestli je majitel takový "magor", jako třeba já a má těch aut víc, nebo prostě moc nejezdí, tak najede max jednotky tisíc za rok. Čistě teoreticky můžou být na autě ještě origo pneu, vepředu origo kotouče atd. a podle toho by se to dalo odhadnout.
 
Ahoj, jsem druhý majitel, gumy jsou původní. Mám další 3 (kabrio, dělník a teď kupé) auta, takže jsem za rok a půl najel s M3 6tkm. Koupě posledního toho třetího auta je důvod prodeje Mazdy. Kilomery jsou během nájezdu zaznamenané v servisní knížce, plus 2x STK.
Pokud někdo nájezdu nevěří, může si privést měřič nájezdu auta a oměřit ho. :p
 
Jn, umýt, líp nafotit a možná zlepšit cenu. Napsat nebo hodit aspoň fotky servisky. Nově se už skrze aplikaci nedá podívat kde a jak bylo servisováno.
Já svojí M3 2014 prodával skoro měsíc ale ozvalo se dost lidí.
 
No a za kolko si ju predal keď to nie je tajnosť? Pýtam sa preto že som tiež chcel predať M3 BM Atraction z 96 000 km r. 2014 a importér na spätný predaj ma urazil sumou pod 10 000 Eur, tak zostala Mazda v rodine.
 
Presne na tohle auto jsem koukal pred skoro 2 rokama na bazosi, kdyz jsem hledal, co koupim. Libilo se mi vybavou, ale cena mi taky prisla podezrela. V cebii to melo 2-3 pojistny udalosti. Bohuzel uz si nepamatuju detaily, report nemam stazeny a uz neni pristupny, ale bylo to bourany snad 1-2 na predni strany a 1 na zadek. Auto jsem osobne nevidel, ale dal bych si minimalne pozor ;)
 
No a za kolko si ju predal keď to nie je tajnosť? Pýtam sa preto že som tiež chcel predať M3 BM Atraction z 96 000 km r. 2014 a importér na spätný predaj ma urazil sumou pod 10 000 Eur, tak zostala Mazda v rodine.
No cca 13000euro ale taky jsem to měl komplet vytlumene, upraveny výkon, tlumiče sportovní a nové brzdy a roli hraje i výbava a u někoho i servis.

K té cebii - je jedno kolik má záznamu spis jde o to co tam je. Taky jsem si z Havarika nechal opravit dveře řidiče protože je někdo promáčkl a měl jsem tam záznam za 30K a další záznam jsem měl u podbehu na straně řidiče kdy do mě nacouval soused.
 
K té cebii - je jedno kolik má záznamu spis jde o to co tam je. Taky jsem si z Havarika nechal opravit dveře řidiče protože je někdo promáčkl a měl jsem tam záznam za 30K a další záznam jsem měl u podbehu na straně řidiče kdy do mě nacouval soused.
To mas urcite pravdu, sam mam taky zaznam na aute kdyz jsem trefil lisku. Jen bych takovou informaci cekal v inzeratu (jo, asi jsem naivni 🤷‍♂️). Jak jsem rikal, nepamatuju si detaily, ale myslim ze to nebylo prave nic maleho, protoze me to od koupe odradilo. Jen jsem se o to chtel podelit, kdyz mi to auto pripadalo povedome :)
 
To mas urcite pravdu, sam mam taky zaznam na aute kdyz jsem trefil lisku. Jen bych takovou informaci cekal v inzeratu (jo, asi jsem naivni 🤷‍♂️).
Netusim, kolik uz jsi prodaval aut, ale tyhle informace se za me do inzeratu vetsinou fakt nedavaji, ale sdeluji se az pripadnemu zajemci.
 
Netusim, kolik uz jsi prodaval aut, ale tyhle informace se za me do inzeratu vetsinou fakt nedavaji, ale sdeluji se az pripadnemu zajemci.
Trefil si to dobre, auto jsem neprodaval ani jedno. :) Urcite to vetsinou je tak, jak pises - do inzeratu se takove veci nedavaji. Me to ale prijde skoda, prostor na to je a ja bych se treba rad rovnou dozvedel, ze auto za 300k ma za sebou opravu za 150k (jen priklad). Ale jak pisu, to je asi moje naivita a samozrejme chapu, ze to spoustu kupcu odradi rovnou. O to vic bych to cekal u nabidky tady na foru, kde nekteri clenove co prodavaji auta jdou opravdu do detailu.
insensaty : jako myslíš přesně tohle auto že je po nějakém větším crashi ? 😑
Jak jsem psal, uz si presne nepamatuji co na tom bylo, ale odradilo me to od koupe. Ano, bylo to presne tohle auto, VINko mam jeste v SMS od prodejce. Kazdopadne to mozna muze upresnit rovnou prodejce tady, kdyz zajemci se ho na to stejne budou ptat?
 
Info pro potenciální kupce:
Podle Cebie má za sebou auto pojistnou událost za 280 tis. Kč, celý předek auta. Osobně mě to odradilo, ale třeba se někdo najde.
Report v příloze.
 

Přílohy

  • AUTOTRACER_3MZBM64661M153435.pdf
    4,2 MB · Zobrazení: 36
Trefil si to dobre, auto jsem neprodaval ani jedno. :) Urcite to vetsinou je tak, jak pises - do inzeratu se takove veci nedavaji. Me to ale prijde skoda, prostor na to je a ja bych se treba rad rovnou dozvedel, ze auto za 300k ma za sebou opravu za 150k (jen priklad). Ale jak pisu, to je asi moje naivita a samozrejme chapu, ze to spoustu kupcu odradi rovnou. O to vic bych to cekal u nabidky tady na foru, kde nekteri clenove co prodavaji auta jdou opravdu do detailu.
Je to jen psychologie, nic víc. Když si potenciální kupec přečte,že auto bylo bourané, tak ho to ihned odradí a můžeš tam dál psát, co chceš, první a v tomto případě i poslední šanci jsi promarnil. Když už ale dojde na telefonát, případně mail, tak si zájemce nechá spoustu věcí vysvětlit, sdělíš mu, že to nic velkého nebylo, bylo to tak a tak, nabídneš mu k tomu spoustu fotek, pokecáte, zavtipkujete....
 
Back
Top