• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

BM Mazda 3 2.0 88kW

Ja nevim no. Prodaval jsem v lednu BM 12/2018 s automatem a najezdem taky kolem 50k (2 sady 16" kol, full led, sice ne kuze ale carplay, alarm) a dal jsem to za 395. Ja to mel teda jeste po lesteni a s nanesenou keramikou. Nebyli tam vlastne zadne vizualni vady. Mel jsem tam 3 pjistne udalosti ale vse bylo max vymena svetla a nejaky skrabanec. Psychologie je jedna vec, otazne je jestli je adekvatni cena.
 
Info pro potenciální kupce:
Podle Cebie má za sebou auto pojistnou událost za 280 tis. Kč, celý předek auta. Osobně mě to odradilo, ale třeba se někdo najde.
Report v příloze.
Je to už relativně vysoká částka, ale jestli to bylo v DE, nemusí to být ve finále nic hrozného. Oni některé ty díly jsou zatraceně drahý, práce, laky v DE jsou za úplně jiné ceny, než v ČR. Loni jsem viděl "odřenou" CX3 o svodidla a pojistná událost tam byla při přepočtu na CZK cca 360tis. Pokud je k tomu dokumentace, může to být ok. Akorát ta prodejní cena vzhledem k té historii trochu pokulhává.
 
Info pro potenciální kupce:
Podle Cebie má za sebou auto pojistnou událost za 280 tis. Kč, celý předek auta. Osobně mě to odradilo, ale třeba se někdo najde.
Report v příloze.
Jako sry, ale během roku 3 crashe.... Ta cena vozu by měla začínat rozhodně dvojkou
 
Nebylo by dobrý nechat tohle na prodávajícím? Myslím, že je jeho výsadním právem si svou věc nabízet za kolik chce. Auto jsi neviděl a přesto máš jasno jako soudce Ti.
Samozřejmě, že prodejci nikdo jeho výsostné právo neupírá, ale upřímně řečeno bych jako potenciální kupec právě takovouto diskuzi pod inzerátem, včetně zveřejnění záznamů o haváriích velmi ocenil. V tom se přeci toto fórum liší od klasické (zajíc v pytli )inzerce jinde na internetu.
 
Back
Top