• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda 3 2019 - Topspeed.sk

Led denní svícení je podstatná část dizajnu - bez toho to kolikrát nefunguje. Až budu chtít jednoduché auto, koupím si 10 let staré, u nového bych to kousal těžce. Kor zas u auta, které má být hlavně o vzhledu
To potom vysvětluje, proč jsou auta tak drahá a kolikrát zbytečná. Možná na to mám jiný pohled, ale u mě je auto hlavně o přepravě. Vzhled by měl sám tak nějak víceméně vyplynout z účelu použití a ne naopak.
 
Proč hned zbytečná? Náhodou nápaditý design může být pro hodně lidí důvodem k vlastnictví určitého auta - holt estetické cítění je taky důležité a někdo ho má a pak to ocení a někdo ne.
 
Je to tak u šestek, CX-5 i ostatních modelů. Důležité je, že jsou LED potkávací/dálkové v základu a tak řidiči budou dobře vidět i u nejnižší výbavy. Designově jsou potom halogenové DRL opravdu moc silný šálek. Dá se to alespoň trochu zlepšit výměnou za LED.
Výměna žárovek za LED u Mazda CX-5
 
Tak denní LED svícení nakonec vyřešeno paketem Style+Sound (u sedanu nejdou odděleně), který jsem dostal s výraznou slevou. Ale pst a nezkoušejte to takhle objednat, teď už se veřejně ví, že v konfigurátoru je chyba. ;)

A konfigurátor už je opravený. jen doufám, že kvůli mé "rozežranosti" někdo nebude bez prémií. :D
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top