• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Mazda 6 2,5 Turbo

iljic

nový člen
2
Dobrý den, je tu někdo kdo vlastní Mazdu 2,5 v turbu, ale alespoň v tom jel? Mám teď 6-tku GH 2,2 chip na 147kw (už 300t km spokojených km ale pokukuji co dál) GJ 2,5 atmosféra je pro mě málo tak se zamýšlím jestli nejít do toho turba. Pár jich je v Polsku, vše dovoz zpoza louže. Ono i to turbo co jsem četl nebudež ádné brko, ale s čipem předpokládám, že to to trošku už jelo.
 
Taky mám takový dojem, že ten dovoz nebude žádná hitparáda. Také jsem se dočetl, že to jsou často auta z půjčoven nebo sharování což člověk nechce. No nic asi se musím smířit s tím, že turbo nebude. Zkusím si ještě půjčit v autosalonu 2,5 atmo a ještě ji dát šanci. Jinak příběh s Mazdou, po vlastnění dvou 6 skončí. Díky za odpověď a ujištění, že není potřeba zkoušet nová dobrodružství. Já jsem dokonce taková konzerva, že kdyby se dala koupit nová nebo zánovní GH tak ji beru a jezdím si dál (2.2 s chipem)
 
Back
Top