• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Mazda CX-3 problém s potkávacími světly.

Aradonel

nový člen
2
Hezký den,

chtěl bych se zeptat na radu případně pokud se tento problém už u někoho vyskytl. Jedná se o Mazdu CX-3 rv. 2015 88kw 2.0 benzín.
Denní svícení, dálkové, parkovací světla fungují normálně jak mají, ale když přepnu páčkou na potkávací světla tak absolutně nic...vše ostatní funguje jak má "jen" nesvítí přední světlomety pokud nezapnu dálkové.
Žárovky jsem tudíž vyloučil. Pojistky jsem prolezl a nic...napadlo mě jedině žy by byl problém přímo v "páčce"...

Prosím o radu než to odvezu do servisu :).

Díky moc:)
 
Hezký den,

chtěl bych se zeptat na radu případně pokud se tento problém už u někoho vyskytl. Jedná se o Mazdu CX-3 rv. 2015 88kw 2.0 benzín.
Denní svícení, dálkové, parkovací světla fungují normálně jak mají, ale když přepnu páčkou na potkávací světla tak absolutně nic...vše ostatní funguje jak má "jen" nesvítí přední světlomety pokud nezapnu dálkové.
Žárovky jsem tudíž vyloučil. Pojistky jsem prolezl a nic...napadlo mě jedině žy by byl problém přímo v "páčce"...

Prosím o radu než to odvezu do servisu :).

Díky moc:)
Klidně to můžou být žárovky. Je zvlášť žárovka na tlumené a zvlášť na dálkové. Asi odešla jedna tlumená a časem druhá. I když u H11 to nebývá zvykem. Pokud tam někdo nedal nějaké zesílené apod.
 
Klidně to můžou být žárovky. Je zvlášť žárovka na tlumené a zvlášť na dálkové. Asi odešla jedna tlumená a časem druhá. I když u H11 to nebývá zvykem. Pokud tam někdo nedal nějaké zesílené apod.
A denní svícení svítí z jakých? Protože právě denní svítí obě...každopádně se rozsvítila jedna...takžě mrknu na žárovky....případně někde hapruje kontakt...:/, ale díky moc!:)
 
Denní svícení svítí z H15 co je společná s dálkovýma ;)
H11 za čočkou jsou pouze na potkávací.
 
Back
Top