• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 vs. konkurence (ceny, výbavy atd.)

Klidek kluci ! Cx3 miluji ze vsim jaka je ! Exterier interier motor i koberecky :) ! Jen, kdyz ted dojizdim do roboty tak jediny co me vytaci jsou ty svetla !! Jedina vec ! Jedina !! Je to moje chyba, ze mam challenge ! Ted bych vzal attraction ! Cx3 je moje druha žena nemuzu byt na ni zly !!
Ale vždyť já ji mám taky rád - je krásná, velká tak akorát, motor k pomilování. Ale holt má i chyby: drncá, blbě řadí, nemá teploměr motoru ani doběh tří oken, občas něco klepe nebo vrže a nemá ani háček v kufru.
To máš jako s blondýnkou - taky ji miluješ, ale byla by ještě lepší kdyby třeba ...
 
Klidek kluci ! Cx3 miluji ze vsim jaka je ! Exterier interier motor i koberecky :) ! Jen, kdyz ted dojizdim do roboty tak jediny co me vytaci jsou ty svetla !! Jedina vec ! Jedina !! Je to moje chyba, ze mam challenge ! Ted bych vzal attraction ! Cx3 je moje druha žena nemuzu byt na ni zly !!
Jo, na ty světla jsem zapomněl - potkávací mi taky svítí nanejvýš 20 metrů před auto. Nešlo by to seřídit výš? Já jsem to ještě nezkoušel. Myslím přímo na světlech, na palubce to výš nejde. To by mohlo pomoct, já myslím, že ty halogeny nesvítí málo, ale moc dolů.
 
halogeny jsou prostě halogeny.... bludičky.... Vždycky to tak bylo bez ohledu na značku auta. Tak to prostě je a je třeba s tím počítat už ve chvíli koupě auta. Za mě raději pořídit roční auto v lepší výbavě, než nové s výbavovými omezenímy, které by mi pak X let chyběly...

každopádně bych se nebál @Natural oslovit s přáním na LED/xenon náhrady, určitě má ve svém kouzelném batůžku nějaké vylepšení vašeho stávajícího stavu ;);):cool:
 
Jo, na ty světla jsem zapomněl - potkávací mi taky svítí nanejvýš 20 metrů před auto. Nešlo by to seřídit výš? Já jsem to ještě nezkoušel. Myslím přímo na světlech, na palubce to výš nejde. To by mohlo pomoct, já myslím, že ty halogeny nesvítí málo, ale moc dolů.
To nevim ! Ja jezdim na dalkovy jinak to nejde :)

halogeny jsou prostě halogeny.... bludičky.... Vždycky to tak bylo bez ohledu na značku auta. Tak to prostě je a je třeba s tím počítat už ve chvíli koupě auta. Za mě raději pořídit roční auto v lepší výbavě, než nové s výbavovými omezenímy, které by mi pak X let chyběly...

každopádně bych se nebál @Natural oslovit s přáním na LED/xenon náhrady, určitě má ve svém kouzelném batůžku nějaké vylepšení vašeho stávajícího stavu ;);):cool:

V batuzku urcite ma ! Robe ?
 
Poslední úprava moderátorem:
halogeny jsou prostě halogeny.... bludičky.... Vždycky to tak bylo bez ohledu na značku auta. Tak to prostě je a je třeba s tím počítat už ve chvíli koupě auta. Za mě raději pořídit roční auto v lepší výbavě, než nové s výbavovými omezenímy, které by mi pak X let chyběly...

každopádně bych se nebál @Natural oslovit s přáním na LED/xenon náhrady, určitě má ve svém kouzelném batůžku nějaké vylepšení vašeho stávajícího stavu ;);):cool:
Já jsem silnější světla než halogeny nikdy neměl a stačilo mi to, nebyly o bludičky jako u CX-3. Sluníčko vpředu může být dobré, pokud nejedeš v protisměru. Občas takové potkávám, takže jsem to na svém autě ani nechtěl. Takže bych to zkusil zvednout, ale nemám manuál. Nevíte někdo, jak se to dělá?
 
Já jsem silnější světla než halogeny nikdy neměl a stačilo mi to, nebyly o bludičky jako u CX-3.

vyzkoušej a porovnej ;)

Sluníčko vpředu může být dobré, pokud nejedeš v protisměru. Občas takové potkávám, takže jsem to na svém autě ani nechtěl.
... neodsuzuj, co neznáš. Asi těžko ti tu budu doporučovat něco, co není ok. Sám jsem to měl na bývalém autě a nikdy na mě nikdo neblikal a i STK v pohodě. Pročti si recenze.

Zvednout světla teprve znamená silné zážitky pro protijedoucí ....
 
Takže bych to zkusil zvednout, ale nemám manuál. Nevíte někdo, jak se to dělá?
V domácích podmínkách bych do toho moc nevrtal,nikdy se nedocílí správného výsledku.Zajet do nejbližšího servisu a nechat světla přizvednout podle regloskopu.Od výroby mají světla ještě celkem slušnou rezervu.
 
vyzkoušej a porovnej ;)


... neodsuzuj, co neznáš. Asi těžko ti tu budu doporučovat něco, co není ok. Sám jsem to měl na bývalém autě a nikdy na mě nikdo neblikal a i STK v pohodě. Pročti si recenze.

Zvednout světla teprve znamená silné zážitky pro protijedoucí ....
Já ti věřím, že to svítí víc. Ale píšu, jak jsem uvažoval a auto ani světla kvůli tomu měnit nebudu. A ta světla chci zkusit zvednout tak, aby při tlumených byla hranice světlo/tma na silnici třeba 40m před autem, ne 20 jako teď. To ještě nikoho oslňovat nebude, a nechám si to taky změřit, aby byla světla správně seřízená. Zdá se mi, že z fabriky jsou nastavená moc dolů. Jestli se to povede, je to nejjednoduší oprava.
 
Já ti věřím, že to svítí víc. Ale píšu, jak jsem uvažoval a auto ani světla kvůli tomu měnit nebudu. A ta světla chci zkusit zvednout tak, aby při tlumených byla hranice světlo/tma na silnici třeba 40m před autem, ne 20 jako teď. To ještě nikoho oslňovat nebude, a nechám si to taky změřit, aby byla světla správně seřízená. Zdá se mi, že z fabriky jsou nastavená moc dolů. Jestli se to povede, je to nejjednoduší oprava.
..vyzkoušej. Nemá to moc šancí na úspěch, ale chápu že zkušenost často bývá nepředatelná :)
 
..vyzkoušej. Nemá to moc šancí na úspěch, ale chápu že zkušenost často bývá nepředatelná :)
No pokud zkušenost se seřizovánm světel někdo má, tak se o ni nepodělil. Anebo budu první, kdo to zkusí. Pak dám vědět.
 
Back
Top