• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Mazda CX-5 sedacky

Michal918

nový člen
3
Ahojte vsichni,

Chtel bych se zeptat, zda mate zkušenost s “zejícími” otvory pro Isofix po demontazi detskych sedacek ..

Meli jste to obdobně ?

4C374A9B-3321-4626-9318-B07C3F7D7B0C.jpeg
 
Jako jestli se tim mysli ty roztazene diry kolem isofixu uchytu, tak ano... trpi na to vsechna auta, ktera maji takto resene isofixy, nikoliv napr. v pevnem tunylku nebo skryte v hrane, kde se napojuje operadlo a sedak. Postupem casu se to po vyjmuti isofixu zlepsuje, navlhceni a ususeni tu "tvarovou pamet" textilu taky trochu povzbudi, ale uplne jako nove uz to nikdy nebude.
 
Já to měl na šestce a trojce stejně. Od isofixu to tam byl vytlačený otvor. Teď na nové trojce už to je konečně vyřešeno lépe a očko na isofix je v umělém tunelu skryté víčkem.
 
Diky za odpověd, kdyby to zelo “trošku”, tak mi to nevadi, ale v soucasne chvíli je tam videt ten kovový úchyt a na kozených sedackách to trosku vypadá jak v tranzitu …

Ale budu verit, ze se to parcialne stáhne
Diky
 
A tie plastové krytky sa tam nedajú domontovať dodatočne? Niečo sa mi zdá, že som raz videl nejaký odkaz (ani neviem či tu) na kúpu tých krytiek...
 
Taky to mohli do mazd montovat už dříve když jiné automobilky to používají už léta Hold kousek plastu už se nevešel do rozpočtu. To řešení kdy to oko trčí někde ve vyplní sedáku je fakt tragické.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
No napadlo me tam koupit ty “skodovacke” za 80 korun … ale jak je receno vyse, auto za mega a pak je takhle hloupe/nestastne reseny Isofix
 
Back
Top