1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

tisková zpráva Mazda opět partnerem festivalu České doteky hudby

Diskuzi v 'Novinky Mazda' zahájil News RSS, 1. 11. 2017.

 1. News RSS

  News RSS host

  Stejně jako v loňském roce se Mazda stala partnerem mezinárodního hudebního festival České doteky hudby. Již sedmnáctý ročník významné kulturní události tak podpoří čtyři Mazdy6 jako oficiální vozy akce.

  Mezinárodní hudební festival České doteky hudby rozezní již po sedmnácté vánoční a novoroční Prahu. Z letošních účastníků je třeba jmenovat česného prezidenta festivalu, houslového virtuóza Václava Hudečka, známou violoncellistku Michaelu Fukačovou nebo první českou violovou virtuosku Jitku Hosprovou. Slavnostní zahajovací koncert zazněl 16. prosince a následovat bude řada dalších příjemných hudebních událostí.

  Tisková zpráva ČDH 2015 ›

  Pokračujte ve čtení...
   

Sdílet tuto stránku