• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, druhá edice - HOTOVO, vyzvedávejte

máte zájem o textil s logy MazdaKLANu?


  • Celkem voličů
    13
  • Anketa uzavřena .
přátelé, uzavírka objednávek se blíží, objednávejte u @Natural dle návodu v prvním příspěvku, ať zas není někdo smutný dva dny po uzavírce, že to nestihl :)
 
Tak páteční uzávěrka objednávek se kvapem blíží. Jak píše @Vitus , kdo ještě váhá, tak ať není potom smutný :)
Mimochodem ještě pár klaňáků mělo zájem, ale zatím ještě nemají zaplaceno, tak pozor na to ;)
 
V sobotu na lasergame vyzkoušíme a uvidíš, že se ti pánská zalíbí a nebudeš chtít jinou :p ;)
 
no tak dobře, apríííl :) Nepropil jsem peníze, ale krapet se zasekl německý dodavatel triček a teprve minulý týden trika přišly a hned jsem je odvezl na výšivku. Předpokládaný termín dodání do 14.4. :-( Bundy budou příští týden, ale předpokládám že distribuce bude najednou s trikama.
 
Poslední úprava:
takže trika už mám v kufru a bundice vyzvedávám zítra odpoledne. Kdo je nedočkavý, může si svůj textil vyzvednout v sobotu na srázku u @romin a, eventuálně se nebráním individuálním vyzvedávkám během víkendu nebo i v týdnu. Várku pro Moravskou sekci předám v sobotu @Natural ovi :)

@Dvoři , @karel_b , @Scud , @Bouu , @Paulie Fell Kriss , @romin , @Stepan , @dzodzo , @proton , @thomzw , @fram , @zdufi , @du8han , @Rakkin , @pjetro , @shr3k , @samper , @LadyDoubleEl[/QUOTE

Zdravím textil bych odebral na srazu 23.4. ve Vrbátkách.
S mazdackym pozdravem Fram
 
Dostal jsem za úkol ukázat, že naše bundy už propagují klan i na středním východe :D :) Mazda2 v sedanu, proč ne?! :cool:
DSCF5884.JPG DSCF5886.JPG
 
Back
Top