• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, šestá edice - hotovo

Máš zájem o MazdaKLANí textil?


  • Celkem voličů
    46
  • Anketa uzavřena .

Natural

správce
Člen týmu
5 205
Jelikož se objevují poptávky po dovýrobě triček a bund, vypisujeme anketu, abychom zjistili, zda je dostatečný zájem.

Kdo má o cokoliv zájem, prosím, nastudujte detailní informace a pak hlasujte v anketě ! Podle lidí, co hlasovali, si uděláme seznam zájemců a budeme vás kontaktovat pro finální dohodu o velikostech atp..

Anketu vypisujeme do půlky března, ať stihnou hlasovat všichni. Eventuální výrobu pak v dubnu, ať máme klaňácké oblečení připravené na novou srazovou sezónu.
Podmínky zůstávají stejné jako v minulých emisích. Finální ceny budou upřesněny dle předpokládaného objednaného množství textilu ;)
 
Já hlasuji také pro červenou, opět.
Minulý rok to jistil Decathlon (sice se na mě prodavač divně díval po zodpovězení dotazu na jaký sport konkrétně že to má být, a já mu řekl, že do auta, na obyčejné ježdění, hlavně v létě).
Ale třeba za 10 let to snad už vyjde. Máme rok 2020 a u Forda už si můžete koupit auto také v jiné barvě než černé. Takže si myslím (a doufám) že to nakonec půjde.
 
Já hlasuji také pro červenou, opět.
Minulý rok to jistil Decathlon (sice se na mě prodavač divně díval po zodpovězení dotazu na jaký sport konkrétně že to má být, a já mu řekl, že do auta, na obyčejné ježdění, hlavně v létě).
Ale třeba za 10 let to snad už vyjde. Máme rok 2020 a u Forda už si můžete koupit auto také v jiné barvě než černé. Takže si myslím (a doufám) že to nakonec půjde.
Ja se musím zastat kluků. Já bych prostě do jiné barvy nešla. Vemte si, že oni to dělají ze své vlastní vůle. Chtějí mít komunitu označenou stejně. Já osobně jsem ráda i za tohle, protože je to něco navíc, co třeba jiná komunita nemá, navíc trička i bundy jsou velice kvalitní. A bylo by hodně zvláštní, kdyby jedni měli tu klasickou klaňackou modrou, která se dělá odjakživa a někteří červenou. Prostě.. přijde mi to jako zbytečné plýtvání písmenky, protože já být na pozici kluků, tak taky nic neměním. A kdo chce, vezme.. kdo ne, ať nechá být.

Neutocim.. jen jsem se trošku víc rozvášnila.
 
Žádné hlasování nebude, použité barvy jsou corporate indentity MazdaKlanu. Maximálně ještě antracitový/tmavě šedý základ místo navy, ale v žádném případě červená. Dobrá poznámka @LadyDoubleEl ...
 
a já už se bál, že se jako každoročně nestrhne debata o barvách :D

pokud někomu není jasná volba barev, nechť si pročte debatu u první emise triček. Řečeno bylo již vše a není potřeba se k tomu vracet. Děkuji za pochopení!
 
Poslední úprava:
Barvy jsou v pohoděěěěě, akorát by to chtělo trochu zvětšit font ;), na zádech té softky, je moc decentní ;)
 
Ahoj, měl bych zájem o tričko, hledal jsem, ale nenašel jsem žádnou fotku jak bude vypadat.. Můžete sem někdo postnout tričko, diky.
 
Jak již bylo psáno, stačí projít 5 textilních témat minulých emisí a na všechny otázky bylo již odpovězeno :happy:
Komu se barvy, velikosti, či cokoli jiného z nějakého důvodu nezamlouvá, tak není nic jednoduššího, než si vytvořit svoje vlastní oblečení dle nejlepšího vědomí a svědomí po své ose. Nikdo nikomu za to trhat ruce nebude :yawn:
V našich silách není a ani nikdy nebylo vytvoření milionu různých barev, střihů a designů, abychom se zavděčili požadavkům každého mazďáka. Spíše od počátku šlo o jistý poznávací znak na srazech, který se již za několik let a několika set kusů textilu více než ověřil ;)

Fotky trik i bund jsou také zveřejněny a dají se najít v předchozích tématech:
MazdaKLANí textil, třetí edice - HOTOVO, vyzvedávejte!!
MazdaKLANí textil, čtvrtá edice - hotovo
MazdaKLANí textil, druhá edice - HOTOVO, vyzvedávejte
atd ;)
 
Back
Top