• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, šestá edice - hotovo

Máš zájem o MazdaKLANí textil?


  • Celkem voličů
    46
  • Anketa uzavřena .
Ahoj všichni,
je zde nějaký Olomoučák,co má tričko a bundu odtud? Jde mi o velikost oblečení,L,XL.
Díky
 
Posledních pár hodin do uzavření ankety ;)
Všichni co prozatím hlasovali, byli kontaktováni soukromou zprávou ohledně finální výroby. Děkujeme všem za spolupráci a velký zájem o výrobu další edice klanového textilu ;)
 
Již jednou jsem odpovídal v odkazu, ale asi jinam :( i v barvách mám hokej.

Vzal bych si 1X Softshell bundu velikost XL. (JAKE JSOU BAREVNÉ VARIANTY?)

Až bude jedna série normál triček na místo póla, objednám jich pět kusů
 
Všechno již popsáno například na předchozí stránce - vše je stejné jako v předchozích letech - barvy, střihy i velikosti :cool:
 
Sakra, nějak jsme to prošvihl. Škoda. To je tak, že fórum čtu na mobilu v Tapatalku a to jen ta témata, kterých jsem se zúčastnil...
 
Uzávěrka objednávek / plateb je 31.3. tak ještě ještě neprošvihl ;) Letí SZ :cool:
 
Poslední dva dny do finálního uzavření objednávek. Ještě tu máme pár klaňáků co nereagovali na zprávu (někteří již tradičně :cool: ), tak prosíme o spolupráci, ať nemusíte čekat na další výrobu až do roku 2021. Díky ;)
 
Objednávky uzavřeny. Děkujeme všem za spolupráci a budeme dále informovat o stavu mazdaklaního textilu ;) :cool:
 
vzhledem k aktuálnímu dění prosím všechny, co si objednali textil o trpělivost, jelikož tiskárna má zatím zavřeno a výšivkáři naopak nestíhají, protože šijí roušky :) Díky a hezký den! V.
 
Vím že máte objednávky uzavřené, i tak se zeptám. Je možné si objednat..?? Zjistil jsem to dnes, že něco takového děláte :0)
Měl bych zájem o obojí.
Předem díky za info.
 
Vím že máte objednávky uzavřené, i tak se zeptám. Je možné si objednat..? Zjistil jsem to dnes, že něco takového děláte :0)
Měl bych zájem o obojí.Předem díky za info.

je to jak píše @Radfire . Ale @Natural tě má už určitě na seznamu zájemců, v příští emisi budeš mít šanci objednat ,-)
 
Back
Top