• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Měření tlaku v pneumatikách - nový systém - BDEL-37-140

Já jsem na zimáky koupil ventilky z aliexpresu za 950kč všechny... minulou zimu to fungovalo asi 3 dny a pak to házelo chybu, ale tlak na čidlech auto ukazovalo správně, jen po nastartování se 2 čidla načtou hned a dalším 2ma to trvá asi minutu... a tím pádem to hodí chybu, ale tlak se pravidelně aktualizuje na všech čidlech... takže funkční jsou. Uvidím letos, ale hádám, že to bude stejné :cool:
 
Já jsem na zimáky koupil ventilky z aliexpresu za 950kč všechny... minulou zimu to fungovalo asi 3 dny a pak to házelo chybu, ale tlak na čidlech auto ukazovalo správně, jen po nastartování se 2 čidla načtou hned a dalším 2ma to trvá asi minutu... a tím pádem to hodí chybu, ale tlak se pravidelně aktualizuje na všech čidlech... takže funkční jsou. Uvidím letos, ale hádám, že to bude stejné :cool:
To bude ten rozdíl 950,- vs 4500,-
 
Já jsem na zimáky koupil ventilky z aliexpresu za 950kč všechny... minulou zimu to fungovalo asi 3 dny a pak to házelo chybu, ale tlak na čidlech auto ukazovalo správně, jen po nastartování se 2 čidla načtou hned a dalším 2ma to trvá asi minutu... a tím pádem to hodí chybu, ale tlak se pravidelně aktualizuje na všech čidlech... takže funkční jsou. Uvidím letos, ale hádám, že to bude stejné :cool:
No já jsem si na neoriginální letňáky nechal hodit neoriginální ventilky, se kterými má ale dobrou zkušenost sevisák, který mi přezouvá auto. Pár týdnů fungovaly, a pak se začaly chovat přesně, jak popisuješ. Tlaky sice měří a auto je v palubním systému ukazuje, ale pravidelně vyhodí poruchu TPMS, kterou musím smazat přes diagnostiku. Navíc hodnoty tlaku přestala ukazovat i aplikace MyMazda, což je zvláštní.

V příštích týdnech budu měnit kola na zimní sadu, kde mám originální ventilky, tak je nechám dát rovnou i do té sundané letní sady a bude klid. Kdyby chtěl někdo neoriginální TPMS ventilky, kterou jsou programovatelné na prakticky jakékoliv auto, budu mít za symbolickou cenu k dispozici :yum.
 
To bude ten rozdíl 950,- vs 4500,-
Tak ja s tim pocital. Moje uvaha byla, ze nez dat za gumovy ventilky v pneuservisu balik, tak za podobny penize budou ventilky s sanci, ze budou fungovat. Porad je to vetsi sance nez u gumovych ventilku. O origo za tu cenu jsem ani neuvazoval. Jen me mrzi, ze to otravovani s chybou nejde na zimu vypnout...
 
Back
Top