• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Motokáry CMK Zličín 14.11. od 19ti hodin

Přidáno do kalendáře: 14.11.21

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Všem na vědomí se dává, že v neděli 14.11. od 19 hodin se koná další Klaňácké motokáření a pokec v CMK Zličín !!!! Doražte, kdo chcete, ideálně se hlašte dopředu, pokusím se udělat rezervaci aspoň na stůl!
 
Špatný načasování o týden později by to bylo fajn.

Odesláno pomocí Tapatalk
 
Hlásím se... Doprava ze Šumavy bude v Neděli večer určitě zážitek, který si nemohu nechat ujít... :D
 
Ja by som prišiel, ak je ešte miesto.. Už som tam dávno nebol, teraz tam majú nejakú novú online registráciu? Tú kartičku predtým som tiež nemal.. :grinning:
 
Všem na vědomí se dává, že v neděli 14.11. od 19 hodin se koná další Klaňácké motokáření a pokec v CMK Zličín !! Doražte, kdo chcete, ideálně se hlašte dopředu, pokusím se udělat rezervaci aspoň na stůl!
Už se těším ;)
 
Ja by som prišiel, ak je ešte miesto.. Už som tam dávno nebol, teraz tam majú nejakú novú online registráciu? Tú kartičku predtým som tiež nemal.. :grinning:
určitě doraž! A ano, je tam nová registrace ,-) Ovšem zajeté časy platí!
 
Čaute, já bych taky rád dorazil, ale nejsem schopnej to slíbit najisto. Můžu kdyžtak dorazit na blind? Eventuálně bych dal vědět až budu vědět sám, ale to bude až tak v patek, v sobotu před srazem. :D
 
Čaute, já bych taky rád dorazil, ale nejsem schopnej to slíbit najisto. Můžu kdyžtak dorazit na blind? Eventuálně bych dal vědět až budu vědět sám, ale to bude až tak v patek, v sobotu před srazem. :D
klidně na blind. Jízdy se stejně nedají rezervovat
A jak tam řeší covid?
předpokládám, že stejně jako všude jinde = aktuální test nebo očkování
 
Tak se musím z akce omluvit, nedám to. :confused:
Ale upřímně mě to mrzí, ještě jsem za dva roky co mám Mazdu na žádným srazu nebyl a rád bych poznal komunitu více. Tak snad někdy příště, každopádně si to užijte a dejte si za mě pívo :innocent: :innocent:
 
Podobný problém.. Musím nečakane na cestu, našťastie mám prezuté.

Dúfam že nabudúce to konečne vyjde.
 
určitě doraž! A ano, je tam nová registrace ,-) Ovšem zajeté časy platí!
no, ja jsem ted zasadrovan doma. Tak jsem se nemohl zucastnit :-/
Nicmene, byl jsem tam nedavno kamosovi na oslave a pri pre-registraci mi veskere casy smazali a zacinalo se zase s cistym stitem :(
 
Back
Top