• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé první velký po Covidový sraz - Praha 6 - OC Šestka 11.9. od 16ti hodin

Přidáno do kalendáře: 11.09.22

dorazíte na sraz?


  • Celkem voličů
    15

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Zdar Mazďáci,
vyhlašujeme poCovidový sraz ! Doražte 11.9. od 16ti hodin na střechu OC Šestka

Zváni jsou majitelé, potencionální budoucí i bývalí majitelé nebo i příznivci Mazdy. Přijďte nebo přijeďte se podívat a podebatovat o autech účastníků srazu, vyměnit zkušenosti a doporučení nebo si prostě jenom pokecat a poznat se.

@shr3k s sebou bude mít nádobíčko na úpravy jednotek / zapnutí komfortních funkcí / vypnutí i-stopu atd...
@Natural a jeho kouzelný LEDkový batoh bude taktéž přítomen

OC Šestka https://goo.gl/maps/pbVQWWs3ZY72 venkovní i vnitřní parkoviště podle počasí, možnost kafe a občerstvení

Následně se kolem 19té hodiny (kdo bude chtít) přesuneme na motokáry CMK Zličín a poměříme síly na trati.

čus Vitus :)
 
Poslední úprava:
Sakra, krasna prace a konecne v Praze sraz, byt o mesic drive tak jsme tam jak namydleni! Ted mame trochu jine starosti - uvidime, jak to vyjde ;X
 
Snad dopadne můj první Mazda sraz.Jsem příznivce a majitel druhé Mazdy od roku 2010 .Rád se přijedu podívat a snad mi tam někdo poradí s pár problémy a doporučí nějaké vychytávky.Těším se až poznám lidi,kteří jsou zapálený do těchto krásných vozítek?
 
Mám od šesti tréning na Zahru, ale když stihnu včas přijet domů, zabalím si věci a třebas na hoďku bych se stavil na střeše. Ale je to ve hvězdách :innocent: Bohužel to nezáleží úplně na mně. :confused:
 
Mám od šesti tréning na Zahru, ale když stihnu včas přijet domů, zabalím si věci a třebas na hoďku bych se stavil na střeše. Ale je to ve hvězdách :innocent: Bohužel to nezáleží úplně na mně. :confused:
Tak nic nebude. Hezkou zábavu přeji.
 
Back
Top