• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Motokáry CMK Zličín 9.9. od 19ti hodin

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Ahoj všichni,
kdo máte chuť a čas, přijďte si s námi zajezdit motokáry do www.cmkarting.cz na Zličín. Budeme tam jako obvykle minimálně do 21 hodin, kdo chce jen pokecat a nejezdit je taky vítán!

Čus Vitus
 
jak pro koho, Tomáši ... rychlý nápad = rychlá akce :) Za mě super rychloakce, nečekaně prázdná CKM dráha, obě jízdy jsme jeli sami na trati, skvěle jsme si zajezdili a já si navíc zlepšil osobák skoro o vteřinu. Vzhledem k prázdné trati večer byla i ochotná obsluha a poradili nám dobré káry. Zkoušeli jsme i dotaz si zajet trať v protisměru, ale to nám neprošlo :D K tomu druhé a čtvrté místo v TOP DAY, co si víc přát :D Kdo nedorazil, zaváhal!
 

Přílohy

  • personalMail_MAZDAVITUS.pdf
    39,2 KB · Zobrazení: 3
jak pro koho, Tomáši ... rychlý nápad = rychlá akce :) Za mě super rychloakce, nečekaně prázdná CKM dráha, obě jízdy jsme jeli sami na trati, skvěle jsme si zajezdili a já si navíc zlepšil osobák skoro o vteřinu. Vzhledem k prázdné trati večer byla i ochotná obsluha a poradili nám dobré káry. Zkoušeli jsme i dotaz si zajet trať v protisměru, ale to nám neprošlo :D K tomu druhé a čtvrté místo v TOP DAY, co si víc přát :D Kdo nedorazil, zaváhal!
Gratulace ke zlepšení výkonu.Do středy jsem ještě mimo ČR.
 
Back
Top