• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Motokáry - Prague Unit - neděle 6.3.2016 - Praha Zličín - 19:00

Datum?


  • Celkem voličů
    8

Nahasapimapetilon

výkonný člen KLANu
161
Čau osazenstvo, tak nás nějak Moravská jednotka zahanbuje co se týká srazů a akcí. Je třeba utužovat i pražskou část kolektivu. Proto navrhuji elektro-motokáry Praha Zličín. Je to v bývalé hale Siemens na Zličíně a je to tam pár měsíců po spuštění. Mělo by se platit 250 za 10 minut, ale zatím jsem vždycky platil jenom 200, že jsou v pilotním provozu. Byl jsem tam už 2x a musím říct že dost zajímavý.
http://www.cmkarting.cz/
Hlasujte v anketě o datu. Já můžu všechny a tak jsem zaklikl všechny termíny :)
Počítám cca 18:00 hod. Případně i později, záleží na náladě a ostatních. Já tam byl většinou kolem 19 hod.
 
bohužel :confused: P-6 má v tomto týdnu jarní prázdniny, takže se všechny termíny budu vyskytovat s ratolestmi v Harrachově. ale užijte si to pořádně ;) příště to snad vyjde
 
BTW ty elektrokáry vypadají dost dobře! Zpátečka, nitro, posilovač, trasa s klopenými zatáčkami atd. to je přesně co jsem si vždycky na kárách říkal, že by bylo super :)

Jakej to má odpich? Je to stejně rychlý jako normální káry?
 
Tezkose to porovnava ... navic on ma ten co to tam obsluhuje v ruce tablet, do kazdy kary naklepne jezdce (nejdriv udelas registraci a pak ti chodi na email jednotlivy jizdy jako pdf - casy na kola, jednotlive sektory a grafy) a pak jeste tam asi 4 rychlosti na ktery to pousti ... jeli jsme jizdu a prvni cast jsme jezdili a bylo to takovy trochu pomaly, ale kdyz videl, ze tam neni zadnej trotl tak to pustil nadalku naplno a pak to uz sype slusne. Jestli je to rychlejsi nez benzinovy? Urcite to ma lepsi odpich a na tu drahu na ty rovinky a to co tam je mi to prijde jako dostatecne rychly pokud to pusti naplno :)
 
vypadá to hodně parádně, tak se mnou počítejte. Ovšem, pokud se dohodnem na termínu mimo služby v práci, takže 11 :D
 
pic, za mě připadá v úvahu bud neděle 6.3. od 18:30 dál nebo pak ten čtvrtek taky k pozdnímu odpoledni. Šoupnutí termínu za mne též možné :) Jinak nápad super a iniciativu vítáme!!
 
Pic všichni, za mě až ten pátek nebo klidně ještě ten týden po... Tenhle víkend už toho mám moc.
 
Tak to má bejt, žádný zahanbení od Moravia-Unit :D
Já můžu z termínů tu neděli 6.3. Případně potom taky nemám problém s přesunem data, záleží na tom, kolik lidu bude moci teď ;) Co jinak například takový potencionální závodník @Ter Leeloo II nebo @pjetro a jiní? :happy:
 
Co jinak například takový potencionální závodník @Ter Leeloo II nebo @pjetro a jiní? :happy:
Diky, ja uz mam zahlasovano ;). Tentokrat preferuji spis nedeli.

Na elektrickych jsem jeste nejel. Ale vzhledem k tomu, ze za zasadni nevyhodu klasickych motokar povazuju to, jak mam pak komplet obleceni nasaknute smradem, tak to mozna bude to nejlepsi, co muze byt ;).

Podle fotek to vypada dost dobre. Uvidime v praxi vcetne zazemi.
 
Zazemi musim rict ze za jedna. I kdyz je venku zima, uvnitr je na mikinu, nekdo na tricko. :) Toci pivo a maji limo a udelaji i jidlo. A motokary maji celkem i pohodlne sedacky, ktere se daji posouvat vpred i vzad takze i my dlouzi mame mista dost. :) a je tam neprirozeny ticho ... :D
 
od kolika plánuješ v neděli akci? Jinak teda jsem na to fakt zvědavej. Ekologie, snadná ovladatelnost i pro ženský díky diferáku mi jako benefity moc nepřijdou, ale určitě to nezatracuju nežli jsem vyzkoušel :))))))
 
No uprimne to je docela dobry. A ze uz jsem se na karach neco najezdil :) :D sice trat v Radotine je lepsi, vic technicka a delsi, ale tohle je taky hodne dobry :)
Jeste uvidime jak se to vyvrbi, ale pokud bude mit stejne hlasu ja jsem pro nedeli. Hodi se mi do kramu vic. :D Ale jeste se treba zmeni pocty :)
V nedeli bych to videl od 19:00 jeste bych proveril jestli neni nejaka velka rezervacka. :)
 
Tak jak teda kucí? :headphone: Já jen že založím i událost v FB skupině "Prague Unit" ;)
 
Back
Top