• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Motokáry - Prague Unit - neděle 6.3.2016 - Praha Zličín - 19:00

Datum?


  • Celkem voličů
    8
Ja jen ziram, bez souhlasu vedeni dovolim vymyslet sraz a nikdo nezpicuje :D na to nejsem zvyklej. Malem bych i rekl, ze mi to chybi :D
 
Ok, zjebu te v nedeli na karach :D hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A já si nachystám formulář do kterýho vyplníš oficiálního fotografa, organizátora, catering , po minutách sepsané pauzy na toalety atd :D :D :D
 
Mazdar závodnici, ja motokáry jazdím uz len relaxačne,odkedy som si narazil na motokárach pri hromadnej zrážke rebrá o sedadlo, auuu :)

Z týchto troch termínov mi to vôbec nevyhovuje, už mám program/povinnosti zadelené. Možno sa utrhnem vo stvrtok, neviem...
 
Noo ve čtvrtek se trhat nemusíš, protože už jsme se domluvili na neděli :D
Každopádně se nic nedá dělat a příště už to určitě vyjde ;)
 
ja sem out, panove. Teda i zeny :)

Ale navrhuju káárky no.2: 25/26.3?! Praga arena?
Stejne jsem to s Naturalem planoval, ale pak sem mel naky litani.. a ted sem odletel :D¨coz?

btw: trochu OT: ale 19/3 mame pronajatej mosteckej okruh, nejen pro Rx8, bude tm teorie a pak samo praxe, s Honzu Charouzem.... nekdo se chce pridat? :)

Kdyztak dejte vedet, radeji vsak na mobil nebo email.
 
Poslední úprava:
Doufam, ze tam budes @Natural-ale driv jak ja, neb nikoho jineho nepoznam :D. Pokud teda dalsi nebudou mit MK tricko. At se nehlasim k nejakym cizim :D.
 
Tak to na zítra nestíhám, směna mi zůstala a prohodit mi to nikdo neprohodí. Budu doufat, že se s váma budu schopnej sjez příště! Pořádně motokárám provětrejte uhlíky!!!
 
Dvori: skoda, ale neves hlavu urcite to neni naposledy. :)
Ter Leeloo II: budem se snazit usadit ke stolu co je na terase nad drahou. :)
 
Back
Top