• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Následky po krupobití

anda22

výkonný člen KLANu
245
Zdravím, je tu prosím někdo, kdo má zkušenost se škodou po krupobití? Bohužel i u nás jsme se nevyhnuli řádění přírodního živlu a mám poškozenou kapotu a střechu od krup. Kroupy byly průměru cca 5cm, takže se jedná o hlubší jamky cca 30 cm od sebe. Má smysl to nějakým způsobem řešit? Trochu se stydím za ten dotaz, když některým to odneslo i celé auto :-( Ale ptám se na možnosti... Auto pojištěné mám a do Autorizovaného servisu jsem zatím ještě nevolala, chci se zeptat na vaše zkušenosti a jaké jsou způsoby opravy, případně zkušenosti se servisy ve Zlínském kraji. Díky
 
Karosar.cz
Perfektní práce.
Doporučuji ačkoli to máš trochu z ruky.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Zdravím, je tu prosím někdo, kdo má zkušenost se škodou po krupobití? Bohužel i u nás jsme se nevyhnuli řádění přírodního živlu a mám poškozenou kapotu a střechu od krup. Kroupy byly průměru cca 5cm, takže se jedná o hlubší jamky cca 30 cm od sebe. Má smysl to nějakým způsobem řešit? Trochu se stydím za ten dotaz, když některým to odneslo i celé auto :-( Ale ptám se na možnosti... Auto pojištěné mám a do Autorizovaného servisu jsem zatím ještě nevolala, chci se zeptat na vaše zkušenosti a jaké jsou způsoby opravy, případně zkušenosti se servisy ve Zlínském kraji. Díky
A co https://www.doktor-dulek.cz/cs/servisy/zlin/opravy-promacklin-a-drobnych-deformaci-zlin.html
 
Mimochodem, máte někdo plachtu proti kroupám. Nevím, jakou zvolit velikost na Mazdu 3 Hatchback BN. Velikost M nebo L?
 

Podobná vlákna

Odpovědi
24
Zobrazení
4K
Back
Top