• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Plasti Dip

jj vadí mi že ta mřížka je taková no nijaká černá... chci hezkou lesklou černou... takže asi klasiku no... díky za tip;)
 
Ono další věcí je, že Dip je v základu mat, musel by se ještě přefouknout buď klasickým lakem, nebo nějakým metalizerem, či potobnou variantou...
 
Ja používam transparentný plastidip na predný nárazník a masku,keď idem na dlhšiu cestu.Keď sa vrátim,strhnem to aj muchami a bordelom dolu.
 
Měl jsem PD stříknutý přední kolo od minulýho jara a vydrželo to do doby, než jsem v zimě přezouval gumy (gumař se s tím nemazlil). Stříkal jsem to wapkou, kartáčem, najel asi 6k km, překvapilo mě, jak dlouho to vydrželo bez úhony.
 
Přesně tak, mám kola taky DIPem, vnitřky černá, zvenku měly bejt oranžový, jenže mi to nekrylo a stejkalo, tak jsem to naférovku přefouknul sprejem na opravu disků kol (aktuálně Berner, ale dělá i Shitline a další) a no problemo :)
Akorát ten nájezd mám asi menší, ale počet návštěv wapky se teoreticky lišit nemusí :D
 
Back
Top