• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Nastavení výšky HUD

Ladman

výkonný člen KLANu
504
Posledních pár dní mne zlobí head up displej. Nastavení výšky zobrazení se mi zobrazuje v dolní části výklopného sklíčka. Dříve jsem to měl nastavené doprostřed a nijak jsem to neměnil. Teď to musím ručně nastavovat po každém nastartování. Ale mnou nastavená výška zobrazení vydrží vždy jen do doby, než zhasnu motor. Pak je to zpět ve spodní části sklíčka. Divný taky je, že dřív jsem to měl na té škále na hodnotě -3 a zobrazovalo to správně. Teď při stejné hodnotě je to dole. Tak tam vždy ručně nastavím +1, pak to zobrazí správně, ale po přìštím nastartování je tam zase -3.
 
Jo jo, mě to občas taky udělá. Standardně to mám na "-1" , ale tak cca 1-2x za měsíc se mě to hodí na "0". Nevím proč to dělá, asi vlastnost :)
 
Mně to dřív ale drželo tak jak jsem to nastavil a nestaral jsem se o to. Zkoušel jsem to i resetovat, pak je tam 0. Ale jen než opětovně nastartuješ, pak zase -3.
 
@Ladman Podívej asi je to úplná pitomost co napíšu,ale když auto zkusíš odemknout a nastartovat druhym klíčem tak se ten HUD taky sám přenastaví na -3 ?
Je to jen nápad,ale jak se dají zaregistrovat klíče na paměť polohy sedadla,tak jestli si to s tím zároveň nevezme i nějaký další nastavení/personalizaci na klíč.
 
@Ladman Podívej asi je to úplná pitomost co napíšu,ale když auto zkusíš odemknout a nastartovat druhym klíčem tak se ten HUD taky sám přenastaví na -3 ?
Je to jen nápad,ale jak se dají zaregistrovat klíče na paměť polohy sedadla,tak jestli si to s tím zároveň nevezme i nějaký další nastavení/personalizaci na klíč.
Vyzkouším. Každopádně jsem žádný změny s nastavením klíče/polohy sedadel nedělal.
 
Tak zkus ještě odpojit mínus na baterce, dej si cigárko, zapoj mínus a uvidíš. Si pamatuju jak na BM infotainment fungoval docela dobře ale cca 2x do roka si řekl že asi ovládne lidstvo tím že bude stávkovat a nepomohl ani reset jen vypojení baterky.

Ale nejdřív bych jen ze zajimovosti vyzkoušel ten druhej klíč.
 
Back
Top