• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Návody, manuály

IntEx

člen KLANu
50
@Doofer Teď nejsem u PC abych sem postnul ten postup z workshopu, ale mám pocit že už to sem někdo dával. Z hlavy si pamatuju jen že se dá zapalování na ON (nenastarovaný motor), zařazen neutrál u manuálu/zvoleno P na voliči u automata, sešlápne se brzdový pedál který se drží po celou dobu až do konce celýho procesu a zároveň s ním se na cca 5-7 vteřin sešlápne plynový pedál, pak začne blikat kontrolka nabíjení, pak se 3x sešlápne a povolí plynový pedál, pak zabliká chyba dobíjení a kontrolky zhasnou. Pak se vypne zapalování (OFF) a až úplně nakonec se vymontuje stará baterie a namontuje nová.

Beru to z hlavy, tak se omlouvám za případný chyby.
Případně jde dát i povel v diagnostice pokud k ní má někdo přístup.
Ten workshop manuál máš i pro nějaké novější Mazdy? Mně se podařilo sehnat manuál jen pro CX-5 do roku 2014.
 
@IntEx z nejnovějších mám pro M3BP a CX5KF. Nemám úplně na každý model a každý facelift (třeba nemám BN) protože ty auta jsou jak přes kopírák a ty malý odlišnosti se dají dohledat přes jiný model pokud jsou vůbec potřeba. Např. postup manuálního odblokování elektrický ruční brzdy při opravě/výměně zadních brzd (servisní režim EPB) je stejný pro pro všechny modely ať je to GL nebo BP.
 
@IntEx z nejnovějších mám pro M3BP a CX5KF. Nemám úplně na každý model a každý facelift (třeba nemám BN) protože ty auta jsou jak přes kopírák a ty malý odlišnosti se dají dohledat přes jiný model pokud jsou vůbec potřeba. Např. postup manuálního odblokování elektrický ruční brzdy při opravě/výměně zadních brzd (servisní režim EPB) je stejný pro pro všechny modely ať je to GL nebo BP.
Myslel jsem si, že ten workshop manuál pro CX-5 do 2014 bude obdoba k mé M6 GJ 2016, ale spousta věcí tam není/je jinak. To CX5KF by možná sedělo lépe. Poradil bys, kde ho sehnat?
 
@IntEx třeba už bude někde volně ke stažení. Na GL je lepší workshop z GJ když nemáš přímo na GL než brát údaje z CX5KE.
Jinak na tu CX5KF stačí použít Google:

Jelikož je někdy potřebuji rychle po uvedení nového modelu, tak ty co potřebuju si kupuju.

Ale nebudeme tu plenit vlákno věcma co sem nepatří ?
 
@IntEx třeba už bude někde volně ke stažení. Na GL je lepší workshop z GJ když nemáš přímo na GL než brát údaje z CX5KE.
Jinak na tu CX5KF stačí použít Google:

Jelikož je někdy potřebuji rychle po uvedení nového modelu, tak ty co potřebuju si kupuju.

Ale nebudeme tu plenit vlákno věcma co sem nepatří ?
Jasně, díky. ;) Hned potom jsem kouknul na mazdaklub.cz a Podívej, on tam byl. :)
 
Electronic AWD Control System.pdf
 

Přílohy

  • Electronic AWD Control System.pdf
    466,5 KB · Zobrazení: 69
Electric Parking Brake (EPB).pdf
 

Přílohy

  • Electric Parking Brake (EPB).pdf
    653,5 KB · Zobrazení: 54
Trailer Hitch Harness K…7A).pdf
 

Přílohy

  • Trailer Hitch Harness Kit (00008ER07A).pdf
    1,9 MB · Zobrazení: 35
"General"
 

Přílohy

  • Fuse Box (Relay Box).pdf
    107 KB · Zobrazení: 40
  • Fuse Box (Fuse Block).pdf
    82,3 KB · Zobrazení: 34
  • Fuse Box (Relay Box)_2.pdf
    99,8 KB · Zobrazení: 23
  • Electrical Wiring Schematic_3.pdf
    88,1 KB · Zobrazení: 35
  • Electrical Wiring Schematic_2.pdf
    89,9 KB · Zobrazení: 34
  • Electrical Wiring Schematic.pdf
    74,7 KB · Zobrazení: 27
  • Ground Point (Lower Dashboard).pdf
    64,8 KB · Zobrazení: 27
  • Ground Point (Engine Room (SKYACTIV-G 2.0, 2.5)).pdf
    190,5 KB · Zobrazení: 28
  • Ground Point (Engine Room (SKYACTIV-G 2.0, 2.5))_2.pdf
    166,4 KB · Zobrazení: 26
  • Charging System (SKYACTIV-G 2.0, 2.5, SKYACTIV-D 2.2).pdf
    268,8 KB · Zobrazení: 43
Oprava "vrásek na kůži sedaček
 

Přílohy

  • WRINKLES ON LEATHER SEAT SURFACE OF NEW VEHICLE.pdf
    984,2 KB · Zobrazení: 88
Ahoj, nemáte prosím někdo schéma zapojení konektorů 6 reproduktorové audio soustavy (ne Bose) k vozu Mazda CX5 2.0 2019? Schéma Bose mám (servisní příručka 2018), ale tam jsou konektory jinak. Pokud by někdo měl, můžu poprosit o zaslání (petr.mahdal@seznam.cz ).
 
Back
Top