• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkcni centralni zamykani

Zdarec. Posledný polrok som zaregistroval pri otvorení šoférových dverí opakovaný cvakavý zvuk od čudlíka s ktorým sa zamykajú dvere. Niekedy 2x a niekedy aj 20x. Minulý týždeň sa k tomu pridal aj kufor. Auto je odomknuté, ale kufor je zamknutý. Stáva sa to nepravidelne a dosť to naštve pri nákupe, keď niekedy otváram kufor aj 10min. Čo s tým je? predpokladám, že asi bude problém v nejakom mikrospínači? Díky
 
Zdarec. Posledný polrok som zaregistroval pri otvorení šoférových dverí opakovaný cvakavý zvuk od čudlíka s ktorým sa zamykajú dvere. Niekedy 2x a niekedy aj 20x. Minulý týždeň sa k tomu pridal aj kufor. Auto je odomknuté, ale kufor je zamknutý. Stáva sa to nepravidelne a dosť to naštve pri nákupe, keď niekedy otváram kufor aj 10min. Čo s tým je? predpokladám, že asi bude problém v nejakom mikrospínači? Díky

Zkusil jsi jinou baterii? viz můj odkaz?
 
Moc díky za TIP! Dnes jsem odtud přijel. Přes měsíc mi blbne centrál. Jednou se neodklopí zrcátka a po zatažení například na kliku se odklopí, nebo se samy odklopí například po 30 sec. .... 14 dní nic, pak mi po otevření auta například 4x zacvaká na dveřích manuální ovládání centrálu u kliky ... týden zase nic... :( 2 servisy: diagnostika nic nezaznamenala ;).
Ahoj. Resim podobny problem na 3BN. V servisu prisli s tim ze to je asi zamek ridice. Ze ho nemaji skladem ale ze to skusi napsat na Car Garantie na prodlouzenou zaruku a kdyz tak objednaji. Uz vidim jak to dopadne. Ja zaplatim zamek, protoze to ze zaruky nepujde a ono to neprestane blbnout. Povedlo se ti to vyresit?
 
Back
Top