• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkční jedno dálkové světlo Bi-Xenon s AFS před FL

HUGO007

nový člen
23
Zdravím, mám takový specifický problémek, u jednoho světla (u řidiče) mi nejede dálkové světlo (neotvírá se clona), přehodil jsem na zkoušku světla mezi sebou jak jsem je měl venku (kvůli pořádnému antikoroznímu nástřiku) a světlo normálně jede na druhé straně, takže je funkční mechanizmus a cívka zrcátka.
Světlo jinak normálně funguje aji přisvětlování, jenom to dálkové ne.
Tak mám tedy otázku co ovládá dálkové světla? Řídící jednotka? Mám tuto GS1G67890A, a nebo je tam ještě nějaké relé co to ovládá?
Kdyby tady byl někdo kdo by se podíval do schémat co to ovládá byl bych moc vděčný.
Nechci totiž kupovat a jen tak pokus omyl měnit tu jednotku světel.
Díky moc za pomoc.

MAZDAR!
 
Headlight High okruh. Předpokládám že máš xenony, tam uhyba jen zrcátko před xenonem není zvlášť žárovka / výbojka

IMG_20220825_075107.jpgIMG_20220825_075027.jpg
 
Ano mam Xenony a je tam zrcadko, ktere jen uhne, a zeptam se tedy uplne blbe, co ho tedy ovlada? Pekne schemata, ale moc se v nich nevyznam :-/
 
Možná hloupý dotaz, ale často opomíjená příčina: Pojistku HEAD HIGH L (10A) jsi kontroloval?
 
Právě že má, viz schéma, je až za relé a samostatně pro L dálkové světlo.
 
Tak už to mám vyřešeno, nenapadlo by mne že tam je zvlášť pojistka na dálkové světlo u bi-xenonů :)
Je v háji relé a také samo pojistka byla spálená.
Díky moc kluci za pomoc.

Mazdar
 
Back
Top